1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Dövme bu hale getirdi!

Gönderilme zamanı: 21 Oca 2009, 18:37
gönderen lord_spartakus
Dövme bu hale getirdi!


Tatilde koluna geçici dövme yaptıran 10 yaşındaki çocuğun balına bakın ne geldi?


Tatile geldiği Marmaris'te koluna geçici kına dövme yaptıran 10 yaşındaki Ingiliz çocuk enfeksiyon kaptı. Doktorlar bu yaraların kalıcı olabileceğini söylüyor..

Ingiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Charlie W. (10), ailesiyle birlikte ülkesinde okulların tatile girmesi üzerine haziran ayında Marmaris'e tatile geldi. Tatilinin ilk haftasında koluna kınadan geçici dövme yaptıran Charlie W., Ingiltere'ye dönmek üzereyken, bir başka yerde yeniden dövme yaptırmak istedi.Resim


Ancak Charlie W.'ın, kınanın kurumasından birkaç saat sonra kolundaki dövme yeri şişmeye başladı. Aile 20 Haziran'da Ingiltere'ye geri döndü ve sonraki 4 gün boyunca şişlik daha da arttı, ardından da su topladı. Annesi Pauline W. tarafından hastaneye götürülen çocuğun kolu bandajla sarıldı ve eğer düzelmezse yeniden kontrole gelmesi istendi. Ancak yaralar açılmaya ve sürekli iltihap akmaya başladı.

SANILANDAN DAHA ZARARLI

Bir ay boyunca tedavi nedeniyle derslerine devam edemeyen Charlie W., geceleri de yarası nedeniyle düzgün uyuyamadığını anlattı. Dövmenin artık pembe bir iz halinde kolunda kaldığını belirten doktorlar, aileyi, yaranın çocuğun kolunda sürekli yer edebileceği yönünde uyardı.


ResimPauline W. olayın ardından, kınanın sanıldığından daha fazla zararı olabileceğini öğrendiklerini söyledi. Öfkeli anne, "Diğer çocukların da benim oğlumun yaşadıklarını yaşamasını istemiyorum. Lütfen kınadan yapılan geçici dövme konusunda gereken uyarılar yapılsın" dedi.

milliyet


Resim

Gönderilme zamanı: 21 Oca 2009, 18:55
gönderen cr@zy
bu nasıl oluyo şimdi yaa kolu bu hale getiren bildiğimiz normal kınamı dicem ama kimbilir kınanın içine nasıl katkı maddeleri koydular :mad2:

yazık üzüldüm cocuk daha küçükmüşş ne işin var evladım senin dövmeylee :twisted: :twisted: