Dövme bu hale getirdi!

Korku dolu resimleri , vdeoları diğer tüm multimedyayı buradan paylaşıyoruz. Ama Lütfen Abartmayalım Olur Mu?
Cevapla
lord_spartakus
Isındım Buraya
Isındım Buraya
Mesajlar: 476
Kayıt: 22 Ağu 2007, 11:32
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: Yollardayım Daimi Yolcuyuz Bu Hayatta;)

Dövme bu hale getirdi!

Mesaj gönderen lord_spartakus » 21 Oca 2009, 18:37

Dövme bu hale getirdi!


Tatilde koluna geçici dövme yaptıran 10 yaşındaki çocuğun balına bakın ne geldi?


Tatile geldiği Marmaris'te koluna geçici kına dövme yaptıran 10 yaşındaki Ingiliz çocuk enfeksiyon kaptı. Doktorlar bu yaraların kalıcı olabileceğini söylüyor..

Ingiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Charlie W. (10), ailesiyle birlikte ülkesinde okulların tatile girmesi üzerine haziran ayında Marmaris'e tatile geldi. Tatilinin ilk haftasında koluna kınadan geçici dövme yaptıran Charlie W., Ingiltere'ye dönmek üzereyken, bir başka yerde yeniden dövme yaptırmak istedi.Resim


Ancak Charlie W.'ın, kınanın kurumasından birkaç saat sonra kolundaki dövme yeri şişmeye başladı. Aile 20 Haziran'da Ingiltere'ye geri döndü ve sonraki 4 gün boyunca şişlik daha da arttı, ardından da su topladı. Annesi Pauline W. tarafından hastaneye götürülen çocuğun kolu bandajla sarıldı ve eğer düzelmezse yeniden kontrole gelmesi istendi. Ancak yaralar açılmaya ve sürekli iltihap akmaya başladı.

SANILANDAN DAHA ZARARLI

Bir ay boyunca tedavi nedeniyle derslerine devam edemeyen Charlie W., geceleri de yarası nedeniyle düzgün uyuyamadığını anlattı. Dövmenin artık pembe bir iz halinde kolunda kaldığını belirten doktorlar, aileyi, yaranın çocuğun kolunda sürekli yer edebileceği yönünde uyardı.


ResimPauline W. olayın ardından, kınanın sanıldığından daha fazla zararı olabileceğini öğrendiklerini söyledi. Öfkeli anne, "Diğer çocukların da benim oğlumun yaşadıklarını yaşamasını istemiyorum. Lütfen kınadan yapılan geçici dövme konusunda gereken uyarılar yapılsın" dedi.

milliyet


Resim


cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7047
Kayıt: 10 Tem 2008, 18:09
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: ist

Mesaj gönderen cr@zy » 21 Oca 2009, 18:55

bu nasıl oluyo şimdi yaa kolu bu hale getiren bildiğimiz normal kınamı dicem ama kimbilir kınanın içine nasıl katkı maddeleri koydular :mad2:

yazık üzüldüm cocuk daha küçükmüşş ne işin var evladım senin dövmeylee :twisted: :twisted:
Cevapla

“Korkunç Resim Video Multimedya” sayfasına dön