Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Mezarlıkta yangın

Bizimle paylaşacağınız hikayeleriniz mi var? Bunlar bizi korkutabileck mi? Işte hikayeler ve rivayetler ile korkularımıza ayna tutuyoruz.
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mezarlıkta yangın

Mesaj gönderen gusselim33 »

Su an 17 yasindayim ve olay bundan 3-4 sene evvel YASANMISTIR. O yaz en büyük zevkimiz arkadaslarla gece asagi inmek idi ve hemen hemen indigimiz her gece birbirimize korku hikayeleri anlatirdik. Anlattigimiz hikayeler genelde kendi hayal ürünümüz olurdu fakat anlatirken sanki yasamis gibi anlatirdik ve kendi uydurdugumuz hikayeye o ortamin verdigi gerilimle kendimiz de inanir ve korkardik. Içimizde en çok hikaye anlatan Nedim diye bir arkadasimiz idi. Nedim yasça bizden büyüktü ve bizi korkutmayi iyi basariyordu açikçasi. Yine böyle bir gecede Nedim bize çok ilginç bir hikaye anlatti. Hikayeye göre bazi insanlar sebepsiz yere içlerinden gelen bir atesle küle dönüsecek kadar yaniyorlarmis. Bu yanma o kadar çabuk gerçeklesiyomuski, kendisini kurtarmaya zamani olmuyormus kurbanin. Ayrica bu olay kurban yalnizken gerçeklesiyormus, yani görgü tanigi olmuyormus hiçbir zaman. Bu anlattigi hikaye ilginç oldugu kadar inandirici gelmemisti çogumuza. Fakat Nedim evinden getirdigi ansiklopedi de yazilanlari bize gösterince tüylerimiz diken diken olmustu hepimizin. Bu olaylar gerçek yasanmis olaylar olarak anlatiliyordu ansiklopedide kanitlari ile. O gece eve kosar adimlarla çiktim ve bütün gece gözlerime uyku girmedi. Ertesi gün ise belki hepimiz için hayatimizin en korkunç günü olmustu. Gelen habere göre Nedim bir sokak arasinda ölü bulunmustu ve isin ilginç yani Nedim'in gömüldügü mezarlikta 1 hafta sonra yangin çikmisti ve bütün mezarlar yok olmustur.Inanmayan arkadaslar eski gazeteleri karistirabilirler. Tarih: 3 Eylül 1997, Mersin mezarligi orman tarafinda onlarca mezar yanmistir.

Alıntıdır
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

abi iyiki nedim'le tanışmıyomuşum haa, düşünsene , o mezarlığa önce beni gömerlerdi, sonrada nedimi, sonrada yangıııııınnnn :freaked: hiç güzel bi üçleme olmazdıı :evil_firel: :onfire:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

illa kendinide katacan dimi korkunun içine aman ben olmıyımda kim hangi korkuda olursa olsun :twisted: :lol2:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

="cr@zy.pl@yer"]illa kendinide katacan dimi korkunun içine aman ben olmıyımda kim hangi korkuda olursa olsun :twisted: :lol2:
napiim beni siz bu hale getirdiniz, gusselim sen , oyun_delisi
ama bak bu sefer iyi bi üçleme yaptım bravo bana :lol2: :lol2:
ResimResim

“Korkunç Hikayeler Rivayetler” sayfasına dön