Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

gerçek görünmek zoruda mıdır

Korkular , korkularımız , rastladığınız korkunç şeyler, cinler periler , karanlıkta görünenler , karabasanlar ve dahası burada. Kalbin Varsa Burayı TIKLAMA
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

gerçek görünmek zoruda mıdır

Mesaj gönderen denizindibi »

Kate Anderson isminde bir kadın, sürekli gördüğünü söylediği bir katil ruh yüzünden akıl hastası teşhisi konularak 1995 yılında akıl hastanesine kaldırıldı.ancak tedavi süresi boyunca hastalığı iyileşmedi. Hala o ruhu gördüğünü söylüyordu. Üstelik daha da sık olarak... Ruhu tarif etmesi istendiğinde ise, " Gölgeler içinde bir yüz ve üstünden sürekli kan damlayan eller diyor, daha sonra da bir noktaya odaklanıp bakıyor ve çığlık çığlığa bağırıyordu. Ruhun geldiğini ve biraz sonra birini daha öldüreceğini söylüyordu.Bu sözler ispatlanamadığından, doktorlar, Kate'in hastalığının ilerlediğini düşündüler.

Kate'in en son doktoru Frank Jackson (onu en uzun tedavi eden doktor), teşhisin kesinliği hakkında en ufak bir şüpesi bile olmayan bir insandı. Hayatı boyunca bu tip vakalara çok fazla rastladığını söylemişti.Ancak Kate'in 1997 yılında, odasında ölü olarak bulunmasının üzerinden 6 ay sonra, öğlen vakti evinde yapılan arama sonucu ölü bulundu. yaklaşık 3 hafta işe gitmemişti. Yalnız yaşayan Franck Jackson'un kayıp olduğu sanılıyordu.Evinde, suratı parçalanmış, beyni ise çıkarılmış bir halde bulunmuştu. cesetten iki ayrı yöne giden kanlı ayak izleri ve kan damlaları bulundu. ikisi de yaklaşık 5 metre sonra aniden kesiliyordu.
alıntıdır
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

sana ne demeliyim bilemiyorum hem korkuyon hemide ahanda neler yazıyon sıkıysa sen gece gelsene foruma gel gel nolursun gell :yahoo51: :yahoo60: :batman:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

ya tam emre'den izin çıktı evdeki pc bozuldu, ama bu ctesi kesin gece gelicem görürsün daha anlatacak vampir hikayelerim var :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

cumartesi akşamı heee ben o gece büyük ihtimalle olmam olmamam lazım dengemi yitirmek üzereyim hem ben şaka yaptım yaa sen gece gelme yat uyu dinlen yoruluyosun zaten yok yok gelme sen... :saint2:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

ama olur mu ben kendimi sağlama aldım, beni akşamları alacak birilerini buldum, hem anlatacak çok hikaye biriktirdim, o gece büyük gece olacak, sende kaçırma derim :cheers2: :freaked: :batman:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

saatinide yaz bari ön sıralardan yerimide hazırlaa tam olsun i hikayede hık diye gidiyimde sende kurtul bendeee :bidibidisun10: :bidibidisun7:
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mesaj gönderen gusselim33 »

ben artık eminim bizim sitede korku bölümnden cekinen kalmadı :mrgreen: olmazki canım elini kolunu sallaya sallay giriyo biraz korku lazım korkuuu
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

biraz korkumu lazım gusselimm, şşş sana diyom daha korku lazım diyosun, ben artık yolda normal yürüyen insanları bile bişeylere benzetirken sen hala korku mu diyosun :freaked: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

güsselim aştın kendini daha ne korkusuu kafayımı yedittirecen bize :bidibidisun39:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

hemde ne aştı gusselim resim eklemeyi öğrendi böyle oldu işte , :biggrin2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim

“Korku Bölümü Genel” sayfasına dön