Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

2. BidiBidiciler Pikniği Görüş Öneri ve Tavsiyeleriniz

BidiBidi 01 Haziranda 2008 De 2 Yaşında , Yepyeni Üyeleriyle , Konularıyla, Siteleriyle ve Anlayışıyla Her Zaman Farkınız Kadar Fark Yaratır.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

2. BidiBidiciler Pikniği Görüş Öneri ve Tavsiyeleriniz

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

[bidibidiresim]https://galeri.bidibidi.com/albumler/bi ... iknigi.jpg[/bidibidiresim] Piknik Detayları Için Aşağıdaki Adrese Tıklayınız
http://www.bidibidi.com/FORUM/bidibidi- ... 13754.html
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Efet arkadaşlar bir senedir bu piknigi bekliyorum gecen yıl katılamdıgım için çok üzüldüm ama bu sene Allah nasip kısmet eder ve ailemde izin verirse katılacam :mrgreen:

bIdIbIdI süper bir organizasyon yapmıs her şeyi en ince ayrıntısına kadar düsünmüş.Biz oraya çok uygun bir ücret karşıgında gidip sabahtan aksama kadar eglencegiz. :arrow:

Bence kacırlamaz bir organizasyon valla arkadaşlar eger ailmeden izin alabilrirsem ben bi günlügünde olsa okadar saatı göze alarak Ankaraya o piknige katılcam bence herkes mutlaka katılmalı özelliklede Ankarada ve cevre illerinde olanlar mutlaka katılmalı ve bIdIbIdInda dedigi gibi güzel ve unutamaycagız bir gün olacagından eminim :wink:

BIDIBIDI yazdı:+ Ankara Dışından Gelmeyi Talep Eden Üyelerimiz Için , (Servis Saatlerinde) Otogardan Piknik Alanına ve piknik Alanından Otogara Servis Sağlanacaktır.
Ayrıca bunu düşünmeniz çok güzel olmuş :biggrin2:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

tatlı cadı yazdı:Efet arkadaşlar bir senedir bu piknigi bekliyorum gecen yıl katılamdıgım için çok üzüldüm ama bu sene Allah nasip kıtmet eder ve ailemde izin verirse katılacam
Her sene Bir Önceki seneden Daha Güzel Olacak , eksiklerimizi görerek , kapatmak için uğraşıyorum :D
tatlı cadı yazdı:bIdIbIdI süper bir organizasyon yapmıs her şeyi en ince ayrıntısına kadar düsünmüş

Buna Emin olabilirsiniz :wink:
tatlı cadı yazdı:Ayrıca bunu düşünmeniz çok güzel olmuş
Teşekkürler... Hatta Hep beraber Yolcu Edeceğiz.. Sizleri Otobüse Bindirip Göndermeden Bu şehirde kalmak delilik olabilir.. O Bakımdan yani :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

BIDIBIDI yazdı:Her sene Bir Önceki seneden Daha Güzel Olacak , eksiklerimizi görerek , kapatmak için uğraşıyorum
Tabiki bundan şüphemiz yok buna inanıyoruz ve size güveniyoruz öyle olmasa burdan kalkıp taa oralara gelmeyiz :wink:
BIDIBIDI yazdı:Teşekkürler... Hatta Hep beraber Yolcu Edeceğiz.. Sizleri Otobüse Bindirip Göndermeden Bu şehirde kalmak delilik olabilir.. O Bakımdan yani
Çok düşüncelisiniz.Yani Ankarada kalmamızı ne kadar çok istyosunuz.Bizi aynı gün hem yol yorgunluğu,hemde pikniğin yorgunluğuyla yolcu etmek bencede delilik olur :mrgreen: Belki bi günlügünede olsa orda kalırız ve Ankarada bulunan üyeler ve siz bizi gezdirirsiniz :mrgreen:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Bır tavsıyem yada onerım olucak...7 Temmuz PAZARTESI gunune gelıyo arkadaslar...ben gelmeyı dusundum ve tarıhe baktım pazartesı gunune geldını goruncede vazgectım...

-Cumartesı yada Paza Olmalı Pıknık Gunumuz..
:arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

sTRaLiS yazdı: Bır tavsıyem yada onerım olucak...7 Temmuz PAZARTESI gunune gelıyo arkadaslar...ben gelmeyı dusundum ve tarıhe baktım pazartesı gunune geldını goruncede vazgectım...

-Cumartesı yada Paza Olmalı Pıknık Gunumuz..
:arrow:
BidiBidi.Com Pikniği Gelenekselleşecektir , Bu Yıl 2. sini Gerçekleştireceğimiz piknik , Temmuz Ayının ilk Cumartesi , yani 05 Temmuz 2008 , Cumartesi yapılacaktır.

tatlı cadı yazdı:Bizi aynı gün hem yol yorgunluğu,hemde pikniğin yorgunluğuyla yolcu etmek bencede delilik olur Belki bi günlügünede olsa orda kalırız ve Ankarada bulunan üyeler ve siz bizi gezdirirsiniz
:roll: 05 07 2008 saat 18.00 Dan Sonra Organizasonumuz bitecektir :komik:
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

gelebilirsem sürpris olur.. gelirsem sizin için kötü olur :mrgreen:
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
büşra44
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen büşra44 »

Bende gelmek istiyorum ama ablalarım getirmek istemiyor :evil: :evil:
Resim

Tencerem Var Tavam Var MALATYALIYIM HAVAM Var.
Resim
Kullanıcı avatarı
selin44
Bilinen Üye
Bilinen Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selin44 »

büşracım üzülme ben seni götürürüm :D
ankara çok güsel bi şehir gelmeyi bende istiyorum mogan gölüne gitmedim ama resimlerini görmüştüm çok güsel inşallah gelirim :D :D
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
büşra44
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen büşra44 »

selin44 yazdı:büşracım üzülme ben seni götürürüm
Sagol selin.Ablalarımdan hayır yok.Biz senle gideriz artık :D
Resim

Tencerem Var Tavam Var MALATYALIYIM HAVAM Var.
Resim
Kilitli

“BidiBidi 2. Yıl Kutlamaları” sayfasına dön