Bedava 100 Kontör Kazanma Şansını Şimdiden Yakala

BidiBidi 01 Haziranda 2008 De 2 Yaşında , Yepyeni Üyeleriyle , Konularıyla, Siteleriyle ve Anlayışıyla Her Zaman Farkınız Kadar Fark Yaratır.
Kullanıcı avatarı
organik şeker
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen organik şeker »

sen buraya kaza haberinin olduğu yere yazmışsın ben de yeni üyeyim özel mesaj atamadım sana..oraya da yazdım ama bakmadın demekki çünkü hiçbir ileti yazmadın bana...sen seyfullah ayargilin arkadaşı olamazsın tanıdığı bile olamazsın çünkü o mükemmel bir insandı sevecendi..olamazsın yani aslaaaaa..bidahada orda burda çok üzüldüm ona şöyle de böyle yazma üzülseydinnn bunları yapmazdın
Kullanıcı avatarı
organik şeker
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

adını bile anma sen onun adını ağzına bu kadar da söz sana şimdi napıyosan yap..ayıp be vallahi ayıp be seyfullahın adını bu şekilde anmak istemezdim amaaa..buna sen mecbur ettin beni tatlı cadı..foruma yazdığın malatya elazığ kaza haberini de silin siz haketmiyorsunuz onun adını anmaya
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Siz neler diyorsunuz ya :( ,

Gerçekten yazık Gerçekten ayıp , profilinizde üniversite öğrencisi olduğunuz yazıyor , yazdıklarınızla Değil Üniversite Eğitimi , Anaokulunda Verilen Eğitimi Bile Alamadığınız Açıkca Görülüyor.

Acınızı Paylaşmak için , internetten bir arkadaş bulma çabası ve bunun olumsuz sonuçlanması nedeniyle , gerek üyemize hakaretler edip , gerek sitemizde kurallarına aykırı davranmak çok yanlış bir davranış.

Hepinizin acısına saygılıyız ama acınızı dindireceğiniz yer ve kişileri seçme yönteminiz yanlış..

Saygılarımızla
Kullanıcı avatarı
organik şeker
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

iyi de ben acımı dindirmek için yazmadım onları beni yanlış anladınız galiba..durumu açıklayayım isterseniz..şimdi burda bir konu açılmıştı malatya elazığ yolunda kaza diye ve seyfullah arkadaşımız öldü o kazada yakın arkadaşım..ben de baktım tatlı cadı benim arkadaşımdı bizim komşumuzdu deyince ben de seyfoyla aynı mahallede oturduğum için tatlı cadıyı da tanırım dedim ya da tanımak istedim seyfonun arkadaşını oraya seni tanımak isterim yazdım başka hiçbişey yazmadım kötü bağlamda..ama o beni rahatsız etme falan yazmış sanki ben kötü bişey yapmışım gibi ya da ne bilim başka amaçlar peşindeymişim gibi..ben başka konuların altına yazmak istemedim forumu kullanmayı tam bilmediğim için yanlışlıkla yazdım buraya bunu bana güzel bir dille uyarabilirdi ben hatamı düzeltirdim..ama beni çok ağır bir şekilde buçlamanız zoruma gitti adminnn!!!
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

:roll: :roll:

neyse.. arkadaşlar son 1 hafta kaldı , sonuçlar aşağıda,

sitemizi gerçekten tavsiye ettiğinizi biliyoruz, fakat sizlere ait linkleri kullanarak tavsiye ederseniz, bu tür etkinliklerimizde sizlere küçük bir hediye gönderme şansımızı artıracaksınız..

ApaCHe 7

Angel Girl 4
tatlı cadı 2
gülyabani 2
CIVCIV 2
tolgavolkan44 1
sahar 1
KuLL The Conqueror 1
AKIN 1
lord_spartakus 1
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Angel Girl 10

ApaCHe 9
gülyabani 2
CIVCIV 2
selin44 2
tatlı cadı 2
KuLL The Conqueror 1
AKIN 1
lord_spartakus 1
tolgavolkan44 1

Bu etkinliğimiz kazanan Angel Girl olmuştur, DETAYLARI AÇIKLAYACA?IZ, bundan sonraki üye alımları sonuç değiştirmeyecektir.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Evet arkadaşlar, gerçekten yoğun bir ayı daha geride bıraktık.

Geçen ay ile birlikte çeşitli etkinliklermiz de sona erdi,

Sitemizin Referans Sistemi ile ;

Sitemize En çok üye o davet etti ,

sitemizi en çok o önerdi,

Ve 2. yıl etkinliğimiz kapsamında, yukarıda sözü edilen hediyelerden birine sahip oldu,

Resim

Angel Girl

Resim

ile iletişime geçtik , armağını hiçbir ücret talep edilmeden verdiği bilgiler doğrultusunda gönderilecektir.

saygılarımızla

işte son dakika çekilmiş olan ekran görüntüsü,

Resim

Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Bedava 100 Kontör Kazanma Şansı

Artık Bu Hediyeler için
Çekiliş Yok, Kura Yok....