Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Açıköğretim 2008-2009 Öğretim Yılı Kayıt Yenilemesi

-BıdıBıdı Hatırlatıyor- Köşesinde Yayımladığımız Tüm Olayları (Bayramları , yarışmaları , sergileri , festivalleri, organizayonları..vb) Bu Bölümde Arşivliyoruz.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Açıköğretim 2008-2009 Öğretim Yılı Kayıt Yenilemesi

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, Iktisat ve Işletme Fakültelerinde kayıtlı öğrencilerin 2008-2009 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleriyle ilgili özet bilgiler aşağıya çıkarılmıştır. Öğrencilerin adreslerine gönderilen Kayıt Yenileme Kılavuzu'nda daha ayrıntılı açıklamalar bulunmaktadır.

1) 2008-2009 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri 24 Kasım 2008 tarihinde başlayacak ve 26 Aralık 2008 tarihinde sona erecektir. Belirtilen tarihler arasında Vakıfbank'ın herhangi bir şubesine T.C. Kimlik Numaranızla başvurarak veya Vakıfbank'ta hesabınız varsa Vakıfbank internet sitesindeki Tahsilat 724 yolundan Ö?RETIM GIDERI ve CARI HIZMET MALIYETLERINE Ö?RENCI KATKI PAYI 1. taksit tutarlarını (veya tamamını) ödemelisiniz. Belirtilen tarihlerde kayıt yenileme tutarlarını ödemediğiniz takdirde KAYDINIZ YENILENMEZ ve bu öğretim yılında sınavlar dahil hiçbir öğrencilik hakkından yararlanamazsınız. 26 Aralık 2008 tarihinden sonra, her ne sebeple olursa olsun (rapor dahil) hiçbir mazeret kabul edilmeyecek ve kayıt yenileme süresi kesinlikle uzatılmayacaktır.

2) Bankaya kayıt yenileme tutarlarını ödedikten sonraki 2 iş günü içerisinde kaydınız otomatik olarak yenilenecektir. Bankadan aldığınız dekontu AÖF Büronuza vermek zorunda değilsiniz. Kayıt yenileme işleminizin gerçekleşip gerçekleşmediğini, aşağıdaki kutuya T.C. Kimlik Numaranızı yazarak kontrol edebilirsiniz. Bankaya kayıt yenileme tutarlarını ödedikten sonra 2 iş günü geçtiği halde halen kayıt yeniletmiş görünmüyorsanız AÖF Büronuza, öğrenci kimlik kartınız ve ödeme yaptığınız banka dekontu ile başvurarak bilgi alabilirsiniz.

3) 2008-2009 öğretim yılı öğrenci kimlik kartı bandrolü ile (varsa) kitaplarınızı almak istiyorsanız, öğrenci kimlik kartınızla birlikte 24 Kasım 2008 ile 05 Nisan 2009 tarihleri arasında AÖF büronuza başvurmalısınız.

“Geçmiş Etkinlikler” sayfasına dön