Masstival 2008 Programı

-BıdıBıdı Hatırlatıyor- Köşesinde Yayımladığımız Tüm Olayları (Bayramları , yarışmaları , sergileri , festivalleri, organizayonları..vb) Bu Bölümde Arşivliyoruz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
Mesajlar: 8611
Kayıt: 01 Haz 2006, 03:01
Elindeki Nakit: Kilitli
İletişim:

Masstival 2008 Programı

Mesaj gönderen BIDIBIDI » 23 Haz 2008, 01:54

Resim

4-5-6 Temmuz 2008 tarihlerinde Parkorman'da World Play Club sponsorluğunda gerçekleşecek olan Masstival, bu sene ikinci defa rock dinleyicisiyle buluşuyor.

Resim

Kitlelerin müzik festivali Masstival'in ikincisi onlarca Türk&yabancı sanatçı ve grupların katılımıyla World Play Club ana sponsorluğunda 4-5-6 Temmuz 2008 tarihlerinde Parkorman'da gerçekleşiyor. Echoes Production'ın, bu yıl ikincisini gerçekleştireceği Masstival 2008'de Alanis Morissette, Stereophonics, Def Leppard ve Whitesnake gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra; Yüksek Sadakat, Redd, Özge Fışkın, Ogün Sanlısoy, Duman, Şebnem Ferah gibi Türk rock müziğinin önemli isimleri de sahne alacak. Kitleler için müzik festivali sloganıyla yola çıkan Masstival 2008'de yine Parkorman'ın 20.000 kişilik kapasitesinin yanında 2.000 kişilik kamp alanı oluşturuluyor.

Resim

Çıkardığı albümlerle dünyanın en çok albüm satan üç kadın sanatçısından biri olan ve 3 dalda Grammy kazanan Alanis Morissette, 5 Temmuz 2008 tarihinde Masstival kapsamında sahne alacak. Geçtiğimiz günlerde çıkarttığı "Flavors of Entanglement" adlı yeni albümünün Avrupa Turnesi kapsamında ülkemize de gelecek olan Alanis Morissette, grubuyla muhteşem bir konser verecek.

Rock am Ring, Oxegen, T-in The Park gibi uluslararası üne sahip festivallerin gözde gruplarından, Galler kökenli grup Stereophonics 5 Temmuz'da Masstival'de sahne alacak.

Festivalin son günü olan 6 Temmuz 2008 'de Şebnem Ferah, yeni albüm çalışmaları öncesi son konserini Masstival'de verecek.

2006 yılında ülkemizde muhteşem bir konserle Türk seyircisiyle buluşan Whitesnake, bu kez Masstival kapsamında, 6 Temmuz tarihinde sahne alacak.

30. yılını yeni albümü "Good to be Bad" ile kutlayan Whitesnake, bu yıl dünya turnesine Def Leppard ile çıktı. Rock müzik tarihinin en önemli albümlerinden biri olan Hysteria albümünü çıkarmış olan ve çıkardığı her albümle yüksek satış rakamları yakalayan Def Leppard son albümleri "Songs from the Sparkle Lounge" un tanıtım turnesi kapsamında 6 Temmuz Pazar günü Masstival'de Türk seyircisiyle ilk kez buluşacak.

Avrupa'daki benzerlerinden geri kalmayarak oluşturulan sanatçı listesi ve Parkorman'ın eşsiz doğasında yine binlerce müzik severe ulaşacak Masstival'in biletlerini Worldcard sahipleri %25 indirimle satın alabilecek. Tek gün bilet fiyatı 87,5 YTL, Kombine bilet 120 YTL, Sahne Önü 60 YTL ve Kamp bileti 112 YTL'den satışa sunulan Masstival biletleri Biletix'te.


Cevapla

“Geçmiş Etkinlikler” sayfasına dön