ISAF 2008 Güvenlik, Yangın ve Acil Durum Fuarı

-BıdıBıdı Hatırlatıyor- Köşesinde Yayımladığımız Tüm Olayları (Bayramları , yarışmaları , sergileri , festivalleri, organizayonları..vb) Bu Bölümde Arşivliyoruz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
Mesajlar: 8611
Kayıt: 01 Haz 2006, 03:01
Elindeki Nakit: Kilitli
İletişim:

ISAF 2008 Güvenlik, Yangın ve Acil Durum Fuarı

Mesaj gönderen BIDIBIDI » 13 Şub 2008, 02:41

"ISAF Fuarı", 3 - 6 Nisan 2008 tarihleri arasında Ankara Altınpark Fuar Merkezi’nde 10. kez sektör profesyonellerine ve ilgililerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

"ISAF Fuarı"nı 3 - 6 Nisan 2008 11:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.


Kapsadığı sektörlerde ülkemizin en büyük fuarı özelliğine sahip olan ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından 2003 yılında uluslararası ihtisas fuarı niteliği onaylanan "ISAF Fuarı"nın, gerek yurtiçinden gerekse de yurtdışından katılımcıları ve ziyaretçileri ile, 9. yılında da büyümeye devam ederek ülkemizin yer aldığı bölgenin en önemli buluşması olması amaçlanmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışından fuar sektörlerinde faaliyet gösteren üretici, satıcı, distribütör, bayii, uygulayıcı firmaların profesyonel ziyaretçi ile buluşma adresi haline gelen "ISAF Fuarı"; yeni ürün ve uygulamalar ile teknolojik gelişmelerin tanıtıldığı, sektörün sorun ve çözümlerinin uzmanlar tarafından tartışıldığı konferans, panel ve çözüm gösterileriyle her geçen yıl daha fazla ilgi ile karşılanmaktadır.

Başkent Ankara’nın gerek resmi kurum ve kuruluşların karar mekanizmalarının, gerekse de Anadolu pazarının merkezi konumunda olmasından kaynaklanan stratejik öneminden dolayı"ISAF Fuarı"na ev sahipliği yapması ayrı bir önem kazanmaktadır. Bu durum profesyonel ziyaretçilerin ilgisini arttırmakta, katılımcı firmaların ise fuardan başarılı sonuçlar almasını sağlamaktadır.

Katılımcı ve ziyaretçisiyle sektörün ve teknolojik gelişmelerin takip edildiği "ISAF Fuarı" Türkiye’nin her bölgesinden firmalardan, ilgili kurum ve kuruluşlardan yoğun ziyaretçi akınına uğramaktadır.

3 - 6 Nisan 2008 tarihleri arasında 4 gün süre ile ziyaret edilebilecek olan fuarda ilgililer, tüm dünyada hızla gelişen ve evimizde, işyerinizde kısacası hayatımızın her alanında kullanılması zorunlu hale gelen güvenlik ve otomasyon teknolojilerindeki son gelişmeleri tanıma fırsatı bulacaklar.


Sergilenecek Ürün ve Hizmet Grupları
► Spoiler Göster


Cevapla

“Geçmiş Etkinlikler” sayfasına dön