Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Barış Akarsuyu Kaybettik

BidiBidi.Com Site Arşivi.Sitemizdeki Eski Haberler , Etkinlikler , Yarışmalar , Tebrikler , Kutlamalar.. vb. Gibi Haber ve Hatıra Değeri taşıyan Eski Konuların Toplandığı Yerdir.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Barış Akarsuyu Kaybettik

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

5 gündür yaşam mücadelesi veren Barış Akarsu hayata veda etti.

Allahtan Rahmet , Sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Detaylar Yakında...

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Kazadan Sonra Ilk Kez Resımlerını Burda Goruyorum,Sonucta Bu Ulkenın Bı Vatandasını Kaybettık...

-ALLAH SEVENLERINE SABIR VERSIN,
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
gülyabani

Mesaj gönderen gülyabani »

resimlerine bakınca bi tuhaf oldum yaa.. allah rahmet eylesin..artık dicek bişe kalmadıı :(:(
[align=center][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10774/bukadarmzorbe7.gif[/img][/align]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Işte Detaylar ;

Akarsu'nun tedavi gördüğü Özel Bodrum Hastanesi doktorlarından Abdullah Servet, Barış Akarsu'nun hayatını kaybettiğini açıkladı.

Servet, "Maalesef bu gece saat 21.00'e doğru Barış Akarsu'nun kalbi durdu ve kalbi yeniden çalıştıramadık" dedi.

Doktorların çabası ve sevenlerinin duaları şarkıcı Barış Akarsu'yu hayatta tutmaya yetmedi.

Yakınları, arkadaşları ve sevenleri günlerce hastane kapısında iyileşmesi için dua etti. Doktorların "Hazırlıklı olun" açıklamasına rağmen umutlar tükenmedi.

Özel Bodrum Hastanesi'nin önündeki kalabalık hiç azalmadı. Ancak 28 yaşındaki şarkıcı Barış Akarsu, yaşam mücadelesini kaybetti.

Geçirdiği trafik kazanın ardından solunum ve kalp fonksiyonları duran Akarsu, Özel Bodrum Hastanesi'nde yeniden hayata döndürüldü ama günlerce komada kaldı.

Ailesi başka uzman doktorlardan da yardım istedi. Solunum cihazına bağlı bulunan Barış Akarsu, tedavilerin hiçbirine yanıt vermedi.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Yoğun bakım fotoğraflarına soruşturma :roll:

Öte yandan, Özel Bodrum Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde tedavi gören Akarsu'nun ölüm haberinin açıklanmasından önce sanatçıyı yoğun bakım ünitesinde gösteren fotoğrafları bazı internet siteleri ile televizyonlarda yayınlandı.

Bu gelişme üzerine, savcılığın talimatı ile hastaneye gelen jandarma olay yeri inceleme ekipleri, Barış Akarsu'nun tedavi gördüğü odadan parmak izi aldı.

Dr. Abdullah Servet, Barış Akarsu'yu yoğun bakımdayken gösteren ve bazı televizyon kanalları ile internet sitelerinde yer alan fotoğraflarla ilgili Bodrum Cumhuriyet Savcılığı'nın inceleme başlattığını belirterek, "Savcı ile bu işin peşini bırakmayacağız" dedi.

Görüntülerin yayınlanması ve Akarsu'nun ölümünün açıklanmasının ardından sanatçının yakınları ve sevenleri hastane önünde toplandı. Bazı vatandaşların gözyaşlarına hakim olamadığı ve bayıldığı gözlendi.
mali
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen mali »

GÖZLERIN BOŞLU?A DALIP GIDER
SAHIPSIZ BAKIŞLARINLARIN BENIM OLSUN ISTEDIM........

SENI UNUTMAYACA?IM CANIM ABIM...
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

ölüm kimseye yakıştırılmaz ama çok gençti çok üzüldüm Allah rahmet eylesin :( :( :( :(
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

arkadaşlar ben fazla dinlemezdim barış akarsuyu...
öldükten sonra hep onun şarkıları dinlemeye başladım hala dinliyorumm
ben bundan şunu anladım insan bişeyi değerini anca kaybedince anlıyorrr ben böyle anlamayı hiç istemezdimmm bu yüzden şu sözü çok severim
"YAPMADIKLARIMDAN PIŞMAN OLMAKTANSA YAPTIKLARIMDAN PIŞMAN OLMAYI TERCIH EDERIM"...allah rahmet eylesinn allah sevenlerine sabır versin mekanı cennet olsunnn barış abimizin!!!

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
tolgavolkan44
İletişim:

Mesaj gönderen tolgavolkan44 »

off yaa. yazık oldu çocuğa diyecek hiç bişe bulamıyorum... ilk ddefa bu resimlerini bu sitede gördüm... ölüm bize ne kadar yakın değil mi arkadaşlar... herkesin başı saolsun

“Arşiv” sayfasına dön