Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Işte 2007 ÖSS soru ve cevapları

BidiBidi.Com Site Arşivi.Sitemizdeki Eski Haberler , Etkinlikler , Yarışmalar , Tebrikler , Kutlamalar.. vb. Gibi Haber ve Hatıra Değeri taşıyan Eski Konuların Toplandığı Yerdir.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Işte 2007 ÖSS soru ve cevapları

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Sorular ve Cevaplara Ulaşmak Için TIKLAYINIZ

ÖSS'de üniversite öğrencisi olmak isteyen 1 milyon 640 bin 259 aday ter döktü.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 81 il ve bazı ilçe merkezleri ile KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da, toplam 5 bin 381 binada, 83 bin 583 salonda gerçekleştirilen sınavda 247 bin 242 kişi görev yaptı.

Sınavda, ön lisans programına yerleşmek isteyen adaylar 4, lisans programlarını tercih etmek isteyenler ise 6 test yanıtladı. Her testte 30 soru yer aldı.
Üniversitelerin yabancı dil ile ilgili bölümlerinde okumak isteyen adaylar, 24 Haziran Pazar günü Yabancı Dil Sınavı'na (YDS) girecekler.

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, ÖSS'nin genelde sıkıntısız olarak atlatıldığını söyledi. Yarımağan, sınav sonuçlarının 15-20 Temmuz arasında açıklanabileceğini bildirdi.
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

evet arkadaşlar dün gece benim kader anımdı istediğim puanı alamadım sadce yaklaştımm ama puan hesaplamada emin olamadım kesin sonucu bekliyorumm işallah o puanı alırımmm tşklr BIDIBIDI Bey....

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum

“Arşiv” sayfasına dön