Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Akımdan kendini yere atarak kurtuldu

BidiBidi.Com Site Arşivi.Sitemizdeki Eski Haberler , Etkinlikler , Yarışmalar , Tebrikler , Kutlamalar.. vb. Gibi Haber ve Hatıra Değeri taşıyan Eski Konuların Toplandığı Yerdir.
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Akımdan kendini yere atarak kurtuldu

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Resim

Bitlisin Hizan ilçesinde arızayı gidermek için çıktığı elektrik direğinde akıma kapılan genç, 5 metre yükseklikten kendini yere atarak kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre olay, Koçyiğit köyü Alacık mezrasında meydana geldi. Elektrik direğine çıkarak evlerindeki arızayı gidermek isteyen 20 yaşındaki Ikram T. isimli genç, cereyana kapılınca korkuyla kendini yaklaşık 5 metre yükseklikten yere attı.

Köy sakinleri tarafından hemen Hizan Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan genç, sabah kadar gözlem altında tutulduktan sonra taburcu edildi.
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

Allah korumuş... öle önüne gelen elektrik direğine çıkarsa olacağı bu :idea:
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim

“Arşiv” sayfasına dön