Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

B sınıfı ehliyet için..

Bu bölümde, bilgilerimizi paylaşacağız. Öğreneceğiz, öğreteceğiz.
Genel Kültürümüzü sınayacağız. Hayata dair, değişik bilgileri buradan paylaşacağız.
sppt02
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

B sınıfı ehliyet için..

Mesaj gönderen sppt02 »

merhaba.. benim acil bir şekilde öğrenmem gereken bir konu var araştırdım fakat hiç bir yerde tatmin edici bir sonuca varamadım size sormak istedim.. ben 1994 doğumluyum B sınıfı ehliyet almak istiyorum yani demek istediğim atıyorum 10 temmuz 1994 de doğdum diyelim sınava girmeden 2 veya 3 ay önce kayıt yaptırsam sürücü kursuna kabul olur mu yani tam olarak 10 temmuzu geçmesi mi gerekiyor yoksa 3 ay öncesinden sürücü kursuna kayıt yaptırıp sınav tarihini 10 temmuzu geçirterek sınava girsem olur mu... yani sürücü kursları kayıt ederler mi ?
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Kursa kayıt olabilmek için 18 yaşından gün almanız lazım.

18 yaşınıza girdiğiniz tarihten sonraki açılacak kurs dönemine kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Sizin durumunuzda kursun kabul etmesi için 10 Temmuzu beklemeniz gerekmektedir. 9 Temmuzda dahi kurs açılacak olsa, 18 yaşından gün almadığınız için kaydınızı almazlar.
sppt02
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen sppt02 »

Anlıyorum 10 temmuzu geçmesi lazım yani çok teşekkür ederim gerçekten kaç gündür kafamı kurcalıyodu hiç bir yerde bulamadım cevabı tam net olarak sağolun

“Okuyalım Öğrenelim Genel” sayfasına dön