Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Göz Renginize Göre Kişiliginiz

Beden Dili , Karşınızdakini etkileme sanatı , hitabet sanatı ve dahası bu forumlarda. Bidi Bidi Bilgi Bankasında
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Göz Renginize Göre Kişiliginiz

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

Mavi gözlü insanlar:durağan olmayı sevmeyen,enerji dolu,karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan,eli açık,değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir.Biraz hayalperesttirler.bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

Siyah gözlü insanlar:olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan,disiplinli düzenli kişilerdir.duygu yüklü olan bu insanların,gerek sevgisi,gerekse de kindarlığı oldukça çok güçlüdür.onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.

Yeşil gözlü insanlar:sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır.kırıcı olmamaya çok dikkat ederler.çok asabi yaradılış da olmalarına rağmen bu böyledir.bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

Gözleri Ela olanlar:sezgisel güçleri yüksektir,oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır.gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur.aslında çok daha yumuşak başlı,daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

Kahverengi gözlü insanlar:aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler.bir kötü yönleri de her yerde sırlarını açıklamalarıdır.dünyaya kapalı gözlerle bakarken adeta,gerçekte hayal kırıklıkları yaşamamaları realiteleri görme yolunu seçmelerinde yarar vardır.
BEN SANA KUL KÖLE OLURDUM
AMA SEN BANA BIR GÜNLÜK YAR OLMADIN...
Resim
O BIZIM KAVUSMALARIMIZ A YARIM MAHŞERE KALDI!!!
Kullanıcı avatarı
gülyabani

Re: göz renginize göre kişiliginiz

Mesaj gönderen gülyabani »

GökkUşAgI yazdı:
Gözleri Ela olanlar:sezgisel güçleri yüksektir,oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır.gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur.aslında çok daha yumuşak başlı,daha anlayışlı olmaları gerekmektedir.

ay gene ben.. :mrgreen:
[align=center][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10774/bukadarmzorbe7.gif[/img][/align]
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

Yeşil gözlü insanlar:sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır.kırıcı olmamaya çok dikkat ederler.çok asabi yaradılış da olmalarına rağmen bu böyledir.bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.

bu bana pek uymuyor tek uyan yanı asabi olmam...yoksa insanları çok çabuk kırarım... :mrgreen:
BEN SANA KUL KÖLE OLURDUM
AMA SEN BANA BIR GÜNLÜK YAR OLMADIN...
Resim
O BIZIM KAVUSMALARIMIZ A YARIM MAHŞERE KALDI!!!
Kullanıcı avatarı
cadaloss
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen cadaloss »

tam beni tarif etmis bir yerden tanisiyormuyuz ki ne :shock:
[img]http://www.bidibidi.com/FORUM/images/imza/imza8.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
tolgavolkan44
İletişim:

Mesaj gönderen tolgavolkan44 »

aynen beni tarif etmiş. hangi göz rengi mi?? onuda söylemem......... (zaten kimse merak etmez :D )

paylaşım için teşekkürler....

demekki böyle doğru şeyle de varmış..

:thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :razz2: :razz2: :smile3: :huh: :huh: :kızgın: :kızgın: :üzgün: :azn: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mavi
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

çok güzel bir bilgi

Mesaj gönderen mavi »

bu güzel bilgiyi paylaştığın için çok teş.Bu tür bilgileri hep paylaş
mavi
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

siyah göz

Mesaj gönderen mavi »

siyah gözle koyu kahve arasında gidip geliyorum benim durum ne olacak yaf
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Re: Göz Renginize Göre Kişiliginiz

Mesaj gönderen betül_42 »

GökkUşAgI yazdı:

güzel paylaşım sağol..
ama ben bu gurur meselsine katılmıyorum bende tam tersi..
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
tolgavolkan44
İletişim:

Mesaj gönderen tolgavolkan44 »

Arkadaşlar.. bu konu bazılarına uyar bazılarına uymaz binbir çeşit insan türü var kendinizi üzmeyin.
kendi karakterinizi kendiniz belirleyin..

THANK YOU :D :D :D
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

tolgavolkan44 yazdı:Arkadaşlar.. bu konu bazılarına uyar bazılarına uymaz binbir çeşit insan türü var kendinizi üzmeyin.
kendi karakterinizi kendiniz belirleyin..

seninki uymadı galiba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum

“Kişisel Gelişim - Psikoloji - Beceri Bilgi Bankası” sayfasına dön