Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

unutma ki !!!!

Beden Dili , Karşınızdakini etkileme sanatı , hitabet sanatı ve dahası bu forumlarda. Bidi Bidi Bilgi Bankasında
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

unutma ki !!!!

Mesaj gönderen denizindibi »

:arrowr: 1. Dünyada en az 2 kişi sizi uğrunuzda ölecek kadar seviyordur...
:arrowr: 2. Dünyada en az 15 kişi uğrunuzda ölmese de sizi seviyordur...
:arrowr: 3. Biri sizin gibi olamadığı için size çok imreniyordur...
:arrowr: 4. Sizin bir gülümsemeniz, size bakan birçok yüzü aydınlatıyor...
:arrowr: 5. Her gece birisi mutlaka uykuya dalmadan önce aklından sizi geçiriyordur...
:arrowr: 6. Birisi için dünyalara bedelsinizdir...
:arrowr: 7. Siz olmadan yasayamayan en az 1 kisi var...
:arrowr: 8. Siz sahip olduğunuz bütün özelliklerinizle kendinize özel ve eşsizsiniz...
:arrowr: 9. Varlığından haberiniz bile olmayan biri, sizi seviyordur...
:arrowr: 10. Dünyanın en büyük hatasını bile yapsanız, mutlaka bundan size yarayacak bir şey çıkar...
:arrowr: 11. Bütün dünyanın size sırtını döndüğünü düşündüğünüzde, etrafınıza bir bakin... belki de sırtını dönen sizsiniz..?
:arrowr: 12. Bir şeyi elde edemeyeceğinizi düşünürseniz ona asla sahip olamazsınız. Ama kendinize inanırsanız er ya da geç istediğinizi elde edersiniz...
:arrowr: 13. Insanların sadece iltifatlarını aklınızda tutun, kabalıklarını unutun...
:arrowr: 14. Her zaman insanlara onlarla ilgili ne hissettiğinizi söyleyin, bilmelerini sağladığınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz...
:arrowr: 15. Gerçekten eşsiz bir arkadaşa sahip olduğunuza inanıyorsanız, bunu hemen şimdi ona söyleyin...
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

evet söylüyorum bıdıbıdı da eşsiz bi arkadaş'a sahip oldum (denizindibi) :wink:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

="cr@zy.pl@yer"]evet söylüyorum bıdıbıdı da eşsiz bi arkadaş'a sahip oldum (denizindibi) :wink:

canım benim yaa, çok teşekkür ederim , ne hissettiğimi anlaman ben mutlu etti, hemde sabah sabah :lol2:

:arrowr: 14. Her zaman insanlara onlarla ilgili ne hissettiğinizi söyleyin, bilmelerini sağladığınızda kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz...
ResimResim

“Kişisel Gelişim - Psikoloji - Beceri Bilgi Bankası” sayfasına dön