Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Emel, "Eğlenecek Kızlar,Evlenilecek Kızlar "

En son Çıkan Albümler , Şarkılar ve Sanatçılar. Tüm Albüm Bilgileri Bu forumda
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Emel, "Eğlenecek Kızlar,Evlenilecek Kızlar "

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Resim

Emel, "Eğlenecek Kızlar,Evlenilecek Kızlar " diyecek..

Emel Müftüoğlu Güneş Gazetesi'nin 1985 yılında açtığı müzik yarışmasında birinci olarak müzik hayatına başladı. Aynı yarışma da ikinci olan Erdal Çelik ile ikili oluşturdu ve Emal-Erdal olarak unutulmayacak şarkılara imza attı. Emel ilk solo albümünü 1990 yılında 'Karlar Düşer' ile yaptı. Adeta dillere marş olan bu şarkı Emel Müftüoğlu'nun kariyerinde hızla yön değiştirmesine sebep oldu.

Emel şimdi 13'üncü albümünü çıkarttı. Sezen Aksu'nun sözü ve müziği olan‚ "Eğlenecek Kızlar, Evlenilecek Kızlar"la Emel Müftüoğlu, tüm şimşekleri üzerine çekecek. Her zaman farklı şarkıları yorumlayan Emel Müftüoğlu, "Bu benim özgürlüğüm. Bu benim ifade biçimim" diyor.

Sezen Aksu, Eda - Metin Özülkü, Sude Demir, Sıla Gençoğlu gibi ünlü isimlerin şarkılarının, düzenlemelerde Murat Yeter, Hacı Mustafa Ceceli, Sinan Akcil imzalarının yer aldığı albümün fotoğraflarını ise Okan Bayülgen çekti. Aynı zamanda ilk klibin de yönetmeni Okan Bayülgen. Emel Müftüoğlu, "Müzik benim her şeyim. Albüm yapmadığım zamanlar da müzik ile yatıyor müzik ile kalkıyorum. Albümdeki usta isimlerin şarkılarını sevenlerim çok sevecek. Sezen Aksu şarkıları beni büyütüyor, olgunlaştıyor, keyiflendiriyor,kalbimi okşuyor" diyor.

Okan Bayülgen'in objektifi karşısında çok mutlu olduğunu söyleyen Emel Mütfüoğlu, "Kendimi çok güzel ifade ettim. Okan'ın objektifi beni çok keyiflendirdi. Bambaşka bir dünyaya götürdü." diyerek heyecanını dile getiriyor.
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin

“Albümler ve Şarkılar” sayfasına dön