Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Nilüfer / Karar Verdim

En son Çıkan Albümler , Şarkılar ve Sanatçılar. Tüm Albüm Bilgileri Bu forumda
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Nilüfer / Karar Verdim

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Resim Nilüfer / Karar Verdim

Nilüfer içinde kendisinin söz ve müziklerini yazdığı şarkıların da yer aldığı merakla beklenen yeni albümü "Karar Verdim" ile 2005 yılının son haftasında müzik severler ile buluştu. 33 Yıldır başarı ile sürdürdüğü sanat hayatının en güzel birikimi yıllardır içinde sakladığı şarkıları hayranlarıyla paylaşan sanatçı kendi yaşanmışlıklarıyla hayat bulan, öykülenen 6 şarkıya bu kez hem söz yazarı, hem de besteci olarak imza atmış. Yorumcu, söz ve müzik yazarı kimlikleri ile hayranlarının karşısına çıkan sanatçı , "Nilüfer şarkılarını özledik" diyenlere muhteşem bir armağan sunmuş. Çünkü bu albüm tam bir Nilüfer klasiği,

Türk Pop Müziği tarihinde bir dönemeç.Hazırlık aşaması yaklaşık bir yıl süren albüm büyük bir özenle ve titizlikle oluşturulmuş. Yaylı kayıtları Prag'da, mastering çalışması ise Londra'da yapılan albümün müzik direktörü Ozan Çolakoğlu. Buğra Uğur ise Nilüfer'in bestesi olan "Ilk Göz Ağrısı"nın aranjörü olarak yer almakta. Albümde Nilüfer dışında söz ve müzik yazarı olarak imzası bulunanlar ise Adnan Ergil, Şehrazat, Bülent Özdemir, Onur Mete ve Sude Bilge Demir. Nino Varon ise koordinatör ve müzik danışmanı olarak albümde yer alıyor.
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin

“Albümler ve Şarkılar” sayfasına dön