Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Sibel Can "Akşam Sefası"

En son Çıkan Albümler , Şarkılar ve Sanatçılar. Tüm Albüm Bilgileri Bu forumda
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Sibel Can "Akşam Sefası"

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Resim

Sibel Can'ın yeni albümü "Akşam Sefası" müzik marketlerdeki yerini aldı. Sanatçı Tarkan, Serdar Ortaç ve Sezen Aksu'dan beste desteği aldı ve 12 şarkılık albümü için en ufak bir tiraj kaygısı taşımadığını söyledi. Tarkan'la düet yaptığı "Çakmak Çakmak"ı ise albümünün çıkış şarkısı olarak belirledi. "Akşam Sefası" adlı yeni albümünü hazırlarken 550 şarkı arasından seçim yaptıklarını söyleyen Can, "Bir yıl süren yoğun çalışma tempomuz sırasında hiçbir zaman ticari kaygı gütmedik. Selim Çaldıran yönetmenliğinde arşivlik bir albüm hazırladık." dedi. Sibel Can, artık kilo alma ya da verme konularıyla gündeme gelmek istemediğini belirterek şunları söyledi: "Artık bunları aştım. Sesim ve şarkılarımın daha önemli olduğunu düşünüyorum. Kilo değil şarkıların konuşulduğu bir dönemdeyim. Öyle olması da gerekiyor." Albümünün fotoğrafları için Zeynel Abidin Ağgül'ün objektifine poz veren Sibel Can, modacı Özlem Süer'in tasarladığı dört kıyafet giydi. Nişantaşı'ndaki bir villada yapılan çekimlerde, 2 bin kare fotoğraf çekildi. Saçlarını siyaha boyatarak kaynakla beline kadar uzatan ve bembeyaz kostümlerle objektif karşısına geçen Can, "Bu kez kendimi Zeyna gibi hissettim. Çünkü Zeyna kadar güçlü ve güzel görünmek istedim" dedi.
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin

“Albümler ve Şarkılar” sayfasına dön