Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Polat'tan Fatih Altaylı'ya Hakaret

Bu bölüm televizyonlardaki dizilerimize ve filmlere ayrılmıştır. Oyuncularımızın resimleri, hayatları,bölüm özetleri. <br>Dizler ve Filmler Hakkında Her şey bu forumda Paylaşılıyor.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Polat'tan Fatih Altaylı'ya Hakaret

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Kurtlar Vadisi Terör dizisinin ilk bölümünde Fatih Altaylı'ya dakikalarca hakaret edildi. Işte yalnızca kodları bilenlerin anlayacağı o hakaretler.

Sabah Genel yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, Kurtlar Vadisi'ni yayınlandığı günden beri eleştiren isimdi. Altaylı'ya göre ülkedeki çeteleşmenin, okullardaki şiddetin ve sokaklardaki çatışma, kapkaç ve hırsızların tek sorumlusu, topluma şiddeti empoze eden Kurtlar Vadisi idi..

Altaylı Kurtlar Vadisi Terör dizisi yayına girmeden önce bu fikirlerini bir kez daha ortaya koydu ve RTÜK'ü bu diziyi durdurmak için göreve çağırdı. Altaylı'nın bu davranışı dün ilk bölümüyle ekrana gelen dizide karşılığını buldu.

Dün geceki bölümde dizinin kahramanlarından olan Hikmet, Polat Alemdar'ın odasına girerek gazeteyi Polat'ın masasına bırakıyor ve, "Yaltaklı yine bizi yazmış" diyerek Altaylı'yı hedef alıyor..

Altaylı hakkındaki müthiş sözler de bundan sonra başlıyor:

Polat Alemdar'ın Hikmet'e, "ne diyor", şeklindeki cevabına Hikmet, "Her şey bizim yüzümüzdenmiş" cevabını veriyor.. Polat'ın, "Peki sen ne diyorsun?" sorusuna ise şöyle karşılık veriyor:

"Bu Yaltaklı yardakçı zamanında bize mi özenip beline silah takarak gazete basıyordu diyorum.." (Burada Fatih Altaylı'nın geçmişte belinde silahla yöneticisi olduğu Güneş Gazetesi'ni kastediyor)

Bu diyaloğun sonunda Polat sinirlenip gazeteyi elinin tersiyle yere atıyor ve, "Sabah sabah sinirlerimi bozma hikmet..Madem herifin ne olduğunu biliyorsunuz. Okumayın olsun bitsin" deyince Hikmet tehdit gibi bir mesaj gönderiyor Fatih Altaylı'ya: "Bu yardakçı bir daha bize saldırırsa o zaman çok ağır konuşacağım.Dua etsin gündem bu sefer çok başka.."

=Alıntıdır=
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Vay be tokat gıbı cevap olmus ..ben dızıyı ızlemıyorum ama bı gercxek var bu dızı öncekınden fazla ızlenıcek gıbı...
dun taksıye bındgımde söförun ılk kelımesı abı sendemı kurtlar vadısınden bahsedıcen oldu :mrgreen:
_yooo dedım ve
_sabahtan berı musterının % 70 ı bu dızıyı bekledını soylemıs sok oldum...
_daha sonra aksam bı arkadasımı aradım napıyosun dedım kurtlar vadısını bekıyorum dedı,,,_sızemı gelıcek bugun dıyede gıcık bı esprı yapmıstım :)

_ulkede hersey gectık kabagı kurtlar vadısıne atalım :d
kurtlar vadısı kacyıldır var...3 > 4 yıl mı oldu ...daha oncesı ne olucak... :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin

“Diziler - Filmler” sayfasına dön