Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

''muro'' rekora koşuyor

Bu bölüm televizyonlardaki dizilerimize ve filmlere ayrılmıştır. Oyuncularımızın resimleri, hayatları,bölüm özetleri. <br>Dizler ve Filmler Hakkında Her şey bu forumda Paylaşılıyor.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

''muro'' rekora koşuyor

Mesaj gönderen cr@zy »

"Muro" rekora koşuyor
5 Aralık'ta vizyona giren ''Muro-Nalet Olsun Içimdeki Insan Sevgisine'' adlı filmi ilk haftasında kaç kişi izledi?

''Muro-Nalet Olsun Içimdeki Insan Sevgisine'' filmini izleyenlerin sayısı 6 günde 1 milyonu aştı.

Pana Film'den yapılan açıklamaya göre, ''Kurtlar Vadisi'' dizisinin ''devrimci jargonu'' ve ''Nalet olsun içimdeki insan sevgisine'' repliğiyle tanınan ''Muro'' karakterini sinema perdesine taşıyan yapım, 5 Aralıkta 235 kopyayla 350 salonda gösterime girdi.

Ilk 3 günde 390 bin 573, ikinci 3 günde de yaklaşık 620 bin izleyiciye ulaşan film, birinci haftasını tamamlamadan 1 milyonu aşkın sinemaseverle buluştu.

Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan'ın yazdığı filmin yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz yaptı. Mustafa Üstündağ, Selim Erdoğan, Bülent Şakrak ve Evrim Alasya'nın performanslarını sergilediği filmin konusu kısaca şöyle:

''Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, 'devrim'i köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. Ilk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto'yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto'nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için Istanbul'a dönen Muro ile Çeto'nun başına gelmeyen kalmaz, çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.''
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Kurlar vadisinde sevdigim karakterlerden biride muro.özellikle dizide yıldırımla dizideki diyoğları harika bence.Sinema filmide eminim çok güzeldir
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

işin içinde muro olurda rekor olmazmı?bende gittim dün 2 sinama salonu dolaştım ama yer bulamadım inş pazar günü bu filmi izliycem :roll:

Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

vayy gittin demek haberim niye yok beniiimmm :D
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

yüzünü göremiyoz ondan olabilir mi?

_
Resim

“Diziler - Filmler” sayfasına dön