Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

SEN BENIM ve BU KALBIN BIRTANESISIN!!!!

Size ait , size özel , mektuplar , denemeler , oyunlar , kompozisyonlar, hikayeler , makaleler... Kısacası düz yazılarınızı buradan paylaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

SEN BENIM ve BU KALBIN BIRTANESISIN!!!!

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

Gidiyorsun demek sıkıldın benden,usandırdım seni,yıprattım,üzdüm,kırdım öyle mi?Sadece bu kadarmı bahanelerin.Içine sıgmadıgını söyledigin sevdana bu kadar mı küçük bahaneleri yakıstırdın?
Hani ölümdü bu sevadanın sonu,ne olursa bitmezdi bırakmazdın beni yarı yolda.şimdi bakıyorumda verdigin sözü vadettigin yeminleride unutmussun.Gidiyorsun karanlıga karısarak.Ve bütün hayatımı alt üst ederek.Bogazımda dügümleniyor sözcükler hıçkırarak aglamak yanında olup boynuna sarılmak ne olur GITME bırakama beni demek istiyorum.Inan bana BIRTANEM bunları söylerken yanımda olsaydınigururumu birkez daha ayaklar altına alıp sarılırdım sana yalvarırdım gitme,bırakma beni diye.Seni seviyorum diye baslatıgımız bu iliskiyi seni istemiyorum diye bitiriyorsun
Beni senmi sandın be birtanem.Bu ayrılıga dayanacak gücümmü var benim sen gittikten sonra ben nasıl yasayabilirim?
Saatlerce o konusmalrımız,o yeminler,o seni seni seviyorum demeler yalan olamaz!Nasıl baglanmısım ben sana.o kadar çok güvenmisim ki sana,çekip gidecegini bir gün yapayanlız kimsesiz çaresiz kalacagımı hiç düsünmemistim.
Ama şimdi anlıyorum ki biran önce gitmek istiyorsun benden...Sende hiç tanımamışsın eger biraz tanısaydın bırakıp gitmezdin beni,seni unutmamı beklemezdin benden.Sen beni hayatından bu kadar acımasızca çıkartırken bendende sensiz yapabilecegimi isteyemezdin
Hiç mi sevmedin burda telefonda gecirdigimiz onca zamanın hiç mi degeri yoktu???
Sana her defasında sensiz yasayamayıgımı binlerce kez söylemedimmi?Şimdi söyle neden bu sensizlik neden bu ayrılık...Eger birgün beni bırakıp gidersen kendime neler yapabilecegimi söylemedim mi?Sana demişti üç bes gün sürecekse baslamadan bitsin demiştim ama...
Hayallerimden,sevgimden,umutlarımdan bahsetmedimmi sana?Şimdi söyle neden neden bu sensizlik?
Içimi acıtıysun.Sanki herseyde ve her yerde sen varsın.Bütün kelimeler sanki seni,ismini askımızı anlatıyor.Dokundugum her yerde ellerimi ilk tutuşundaki sıcaklık var.Bunlar yalan olamz birtanem...
Beni,sana olan aşkımı şuçlayamzsın.Unutmamı bekleyemessin benden.Senin için günlerce gecelerce aglarım iki aydır gözyaslarım durmak bilmedi ama bundan asla utanmam.
Ben seni hiç kimseyi sevmedigim kadr ve sevmeyecegim kadr çok sevdim.Her an her dakika yaşadım bu sevgiyi ve seni.Seni sevmiyorkrn seviyorum demedim.Ama şimdi söylüyorum SENI ÇOK SEVIYORUM BIRTANEM.Demiştim sana herseyim sensin diye.Şimdi hersyimi yok edrek gidiyorsun.Beni,aşkımı,hayallerimi,umutlarımı,gelcegimi ve bana ait olan hersyi yıkarak gitmek istiyorsun.Bu kadar büyük bir cezayı hak ediyormuyum sence?Tamam hatalıyım kabul ediyorum unut demiyorum biliyorum ki bir ömür unutmayacksın ama sensiz bırakarak beni cezalndırma ne olur?Şimdi bu canda sadece sen ve sana ait olan aşkım var.Aglıyorum senin için nasıl mahvoldugumu bilemzsin.Beni ölüme yanlızlıga terk ederk gittinni bil.Biliyomusun bunlar kalbimde kopan fırtınalrın birazı.Bu haykırıslarn ben yok olana kadr sürmesine izin verme birtanem.Eger sen gidersen bu yalvarıslar,yakarışlar hiç bitmeyecek.Ne olur gitme BIRTANEM.
Sen benim şu hayatta yasama sebebimsin.ve ne olursa olsun SEN BU KALBIN BIRTANESISIN!!!!

20 nisan 2007/cuma
00:11
BEN SANA KUL KÖLE OLURDUM
AMA SEN BANA BIR GÜNLÜK YAR OLMADIN...
Resim
O BIZIM KAVUSMALARIMIZ A YARIM MAHŞERE KALDI!!!
Kullanıcı avatarı
gülyabani

Mesaj gönderen gülyabani »

bu ama ama çok ama çok güselllll :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

tesekür ederim gülyabani...

içimdem gelenleri yazdım sadece.dedigim gibi bunlar kalbimde kopan fırtınalrın birazı.
Resim
Kullanıcı avatarı
gülyabani

fırtına değil kasırgaa resmen.. tekrar ellerine sağlıkk... :wink:
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

gülyabani yazdı:fırtına değil kasırgaa resmen..
:thinking: :huh: :gözler:
degişik bi yorum yinede sagol gülyabani.. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
gülyabani

:oops: :oops: :oops: :D evet yaa deişikkkk:D

“Mektuplarınız-Denemeleriniz-Makaleleriniz” sayfasına dön