Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

BEKLIYORUM....

Size ait , size özel , mektuplar , denemeler , oyunlar , kompozisyonlar, hikayeler , makaleler... Kısacası düz yazılarınızı buradan paylaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

BEKLIYORUM....

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

Dayanamıyorum birtanem dayanamıyorum.sensiz yasamayı basaramıyorum heran aklımda sen her an kulaklarımda sesin var.Gidinle beni uçsuz bucaksız bir cehenneme terkettin.ne olacak halim bende bilmiyoruum.
Yatarken aklmda sen.uyandındıgımda aklıma ilk gelen yine sen...
Sen bitti diyosun ama ben bunu kabullenemiyorum.Sensiz bir hayatı düsünemiyorum.seninle planladıgım gelecekle ilgili planlarımıza ne oldu...Hepsini yıkıp beni sensizlige terk edrek gittin..
her insanın hatası günahı olur.ama sen bana en büyük cezayı verdin beni sensiz bırakarak.
hadi askım hadi birtanem her an kulagım telefonda belki arrsın diye(bugun bana nen büyük en kıymeyli hediyeyi vermiş olursun)bekliyorum birtanem bekliyorum bitsin artık sana olan özlemim son bulsun artık bu ayrılık..
biliyorsun seni canımdan kanımdan bile çok seviyorum.Alıstım sana,senle yasamaya aramazdaki kilometrelere alıstım.ama sesini duymadan yasamaya alışamdım..
Göz yasalrım dinmek bilmiyor.sen gel bu göz yasallrm son bulsun gönlüm huzura kavussun.
Bekleyecegim seni bir ömür boyu.demistin ya bana''ya bir beyaz giyip benim olacaksın yada bir beyaz giyip topragın olacaksın ..''diye bende sana söz vermiştim.Senn olmadıktan sonra o beyazı benim kefenim olacak.benim hayatım sennle güzellesti seninle basldı ve sen gidince bitti bunu bil sevdigim..

SENI ÇOK SEVIYORUM...
28-MART-2007
00:32
BEN SANA KUL KÖLE OLURDUM
AMA SEN BANA BIR GÜNLÜK YAR OLMADIN...
Resim
O BIZIM KAVUSMALARIMIZ A YARIM MAHŞERE KALDI!!!
Kullanıcı avatarı
uzman2769
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen uzman2769 »

Allah kavuştursun Gökkuşağı kardeş!...
içindeki hiç bir sevginin Allah ve Resulünün sevgisinden daha büyük olmasına izin verme lütfen...
ve dilek kapısı sadece Allah'tır... çok çok dua et dileklerinin kabulü için... bizimde duamız seninledir... Allah'a Emanet Ol....
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Gokkusagı bu kadar muhtac olabılcene ınanamıyorm... hıc arama sorma o senı kesınlıkle arıcaktır...
uzman2769 yazdı:Allah kavuştursun Gökkuşağı kardeş!...
içindeki hiç bir sevginin Allah ve Resulünün sevgisinden daha büyük olmasına izin verme lütfen...
ve dilek kapısı sadece Allah'tır... çok çok dua et dileklerinin kabulü için... bizimde duamız seninledir... Allah'a Emanet Ol....
:arrowu:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

uzman2769 yazdı:ve dilek kapısı sadece Allah'tır... çok çok dua et dileklerinin kabulü için... bizimde duamız seninledir... Allah'a Emanet Ol....
sagol uzman abi..tesekür ederim.Allah sizden razı olsun!
sTRaLiS yazdı:Gokkusagı bu kadar muhtac olabılcene ınanamıyorm
inan stralis ben bile kendime inanamıyorum;ne yaptıgımı,ne yapmaya çalıstıgımı bende bilmiyorum.
kafam,hayatım karma karısık... :ağla:
Resim
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

asıklara psıkolajık destekcı geldı :)

Mesaj gönderen sTRaLiS »

aha sınırlenıyorum...kafanı karıstırına bu kadar duygularını bellı edersen gelecegı varsada su anda beklıyodur...nasıl olsa bu kız benı cok sevıyo falan gıbı seyler...

bu kadar abartma yaf altı ustu ask :) :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

sTRaLiS yazdı:asıklara psıkolajık destekcı geldı :)

ah ah stralis gercekten psikojik destege ihtyacım var...sen bana bakırköyden bi randevu al en iyisi.bu gidişle oralık olacam :D
Resim
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

bak dalga gecebılıyosun..demekkı durumun o kadarda kotu degıl...bana sorarsan psıkolajk destege bıle gerek yok...sallla gıtısın :lol: :arrow:
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

sTRaLiS yazdı:bak dalga gecebılıyosun..demekkı durumun o kadarda kotu degıl...bana sorarsan psıkolajk destege bıle gerek yok...sallla gıtısın
dalga geçmiyorum aslnda çok ciddym ama bakırköye gelecek kadr degil...

salla gitsn demkle olmuyoki..keske olsa :cry: :cry:
Resim
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

olur olur...[/ :arrow: :D
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

sTRaLiS yazdı:olur olur...
sagol stralis :D :D
Resim

“Mektuplarınız-Denemeleriniz-Makaleleriniz” sayfasına dön