Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bülbülün güle sevdası gibi...

Size ait , size özel , mektuplar , denemeler , oyunlar , kompozisyonlar, hikayeler , makaleler... Kısacası düz yazılarınızı buradan paylaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

bülbülün güle sevdası gibi...

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

bülbülün güle özlemini bilirmisin sen acı versede gül ona,asla terketmez bülbül.pazarlıksızdır onun sevgisi masum,saf,temiz.çıkarsızdır...karsılıgında bişeyler beklemez asla bir defacıkta olsa gülü görmesi yeter ona.o güle aşıktır fedakardır asla terketmez gülünü..oysa gül anlamaz,anlamak istemez sevgiden aşktan tutkudan belkide isine gelmediginden...bülbül onun umrunda bile degildir...
şimdi benim sevdamda öyle uçsuz bucaksız...bir denizsin benim içimdei o koca denizde seni aramak yılmadan usanmadan bıkmadan gerekirse bütün ömrümü sonuna kadar,ama umutla ama aşkının verdigi güçle.
sen hiç kendi sevginde boguldugunu hissetn mi haykırıslarına cevap verecek bir yürek aradın m..demr attgn kıyılardan geri cevrildin mi terkedildin mi.ben bunları yasadım ve halada yaşıyorum sende.bütün hayatım bütün benligim neye mal olursa olsun senin sevgini kazanmaya çalısagım...ben seni ölümüne seviyorum ve bir ömürde sevecegim...
BIRTANEM!!!

08.03.2007 =04:56
Kullanıcı avatarı
gülyabani

Mesaj gönderen gülyabani »

:melek: waaaaaaayyyyttt güsellllllllll :D

“Mektuplarınız-Denemeleriniz-Makaleleriniz” sayfasına dön