Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

GITMEEEEEEEEEE!!!!!!!

Size ait , size özel , mektuplar , denemeler , oyunlar , kompozisyonlar, hikayeler , makaleler... Kısacası düz yazılarınızı buradan paylaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

GITMEEEEEEEEEE!!!!!!!

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

ben seni bütün saf duygularımla sevdim giç bitmetecek bir rüya sandm seninde benim seni sevdigim gibi sevdigini sandım ama yanılmışım.
bu sevdaya başlarken birbirimize söz vermiştik üç beş gün sürecekse başlamadan bitsin demiştik.sende benle aynı düşüncedeydin ne oldu ne degişti daha bir buçuk sene olmadan ayrılmak istedigini söylüyorsun
oysa biz seninle ne hayaller kurmıştuk gelece dair bana sözler vermiştin birbirinden güzel şimdi çekip gidiyorsun beni hiç düşünmeden naparım ben sensiz yaşayamam.sen gidersen ben ölürüm
armızda uzun yollar vardı,özlüyordum,hemde herşeyden çok aklının alamayacagı kadar ama sabrediyordum kavuşacagımız günü düşünerek kendimi teselli ediyordum göremiyordum yüzüne bakarak seni sevdigimi söyleyemiyordum.yinede sabrediyordum.güveniyordum sana hemde herşeyden çok beni sözlünü bırakıp gidecegini hiç düşünmemiştim.aklımdan bile geçirmemiştim çünkü inanmıştım senin beni sevdigine.ben seni karşılıksız çıkarsızca sevdim.şimdi ne kadar inkar etsemde seninde beni sevdigini biliyodum ...söyle sevgilim söyle bitanem ne degişti ,ne oldu bize,neden benden uzaklaştın.ben senin için nelerden vazgeçtim.herşey senn istedigin gibi olmuştu.sadece sen vardn hayatımda herşeyi ve herkesi karşıma almıstım.herşeyin yoluna girdigini düşünürken ansızın çıkmak istiysun hayatımdan herşey bu kadar basitmi? artık gurur kalmadı bende gözünde git dite küçülüyorum belkide ama umrumda olan bir tek sensin.GITME SEVGILIM GITME....
seninle hep zamanımız tlflarda geçti ben seni görmeden nasıl bu kadar çok baglandım sana bende bilimiyorum.o ses şimdi ölümüme sebep olabilirir herşeye razıyım ama hayallerimizi yıkıpta GITME!

06.022007
21:10
Kullanıcı avatarı
uzman2769
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen uzman2769 »

yanılmıyorsam yaşadığın duyguları satırlara yansıtmaya çalışmışsın sevgili Gökkuşağı!... Hayallerinin gerçek olmasını dilemek isterdim ama bunu dilemekten senin adına korkuyorum doğrusu... sadece telefonla doğan bir aşkın, "Aslında buna tek taraflı aşk demek daha doğru olur" omuzlarınıza bindirdiği yük gerçekten korkunç!

oysa hiç bir sevgi Allah sevgisinin önüne geçmemeli. kaldı ki, bu yazıda ima edilen kişinin bu sevginizi haketmediği de apaçık ortada!...

umarım bu olayın kahramanı bu satırları okumamış yada okumaz! çünkü, böylesi insanlar egoisttir genelde. sizin çektiğiniz bu acı onlara üzüntü değil haz verir.

Şu andan itibaren unutun gitsin derim size... tabi ki böyle bir gerçek varsa.
Mutluluk anlarını da bizlerle paylaşmanız umuduyla Allah'a emanet ol kardeş!...
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

evet gökkuşağı güzel bir yazıydı..

bazen zordur uzaklık, bazen olayların gidaşıtını kestiremezsiniz.

ne diyelim. hayırlısı olsun.

kaleminize sağlık.
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

evet gökkuşağııı cnm nedense şimdi de de böyle aşklar moda benim kankim de böyle sevdi hala da seviyooo biliyorum ama böyle 8uzaktan uzağa olmaz ki ama aşk işte hiç bi engeli gözü görmüyooo uff yaaa aşk çok kötü bişeyyyy çok acı veriyo aşk deince

AŞK=ACI

oluyoooo:(:(:(

allah yardımcın olsun!!! tüm aşıklarınn

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

sırayla cvplayayım arkadaşlar..öncelikle şunu söyleyim bir hikaye degil gercek duygularımdı.
sayın adminimn gerçekten uzaklık çok zor.insallah hayırlı olan onunla eski günlerimize dönmekle olur.iyi dileklerin için sagol.
sayın uzman 1.sadece tlfda gecen bir aşk degil bu .2.tek taraflı degil benim hatalarım yüzünden ilişkimiz bu hale geldi3.o herseyi hak ediyor çünkü onu gerçekten cok seviyorum4.ise sanmıyorum benim bu yazdıklarımdan haz duysun kötü ve gaddar birisi degil . unut demekle olmuyor üzgünüm ama sanmıyorum ki bundan sonra mutlu anlarımn olupta sizlerle paylasayım..
ve sevgili civciv dedigin gibi aşk engel tanımıyor.aşkn sanırım ayrıldıktan sonra acısı başlıyor çünkü onun varlıgının sen oldugunu biliyosan inanki senden mutlu biri daha olamaz.
tesekür ederim...
SENI ÇOK SEVIYORUM!

=hani söz vemiştin hani dönmek yoktu koyup gittin beni bensiz ölmek yoktu=

=sen imkansızsın sensizlik imkansız aşk imkansız!=
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

-Gökkusagı hayat boyle tecrube kazanıyosun ...onu yasıyosun..

paylastıklarından anladıgım kadarıyla SADAKAT sorunu var verılen sozler bosa gıtmıs...

Sadakat ınsana aıt bır sorumluluktur

ıkınızıde yakından tanımadımız ıcın;

Bılımsel olarak bakalım sadakat ınsan da bulunan bır hormon ve hormon gorevını yerıne getırmıyosa ınsan ne yapsın zaten gunumusde sadakat ın ıyı huylu tarafına bu modern cagda hukmetmek zor ve malesef ıhanet hormanlarımıza daha fazla ılgı gosterıyoruz...umarım hayatında ıhanet hormanlarına goz actırmayan,sadakat hormonları aşk aşk dıye tutusan ınsanlar cıkar :)

yıne sıtede aylar once bı arkadsımız boyle bı paylşasım yapmıstı onada su cevabı vermıstım ...HAYAT YASAMAYA DEGER :wink: :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
Ey Nur-i Didem
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen Ey Nur-i Didem »

Paylaşım hakikaten çok etkileyici..Böyle bir şey belki yaşamadım,ama çok benzerine tanık oldum,hatta bizzat içinde bulundum.
Ben sanıyorum ki;başından geçmiş ve derin izler bırakmış olan bu konuyu buraya aktarmış olman ve burdaki arkadaşların yaptıkları yorumların seni hafifte olsa rahatlatmış olduğunu düşünüyorum, inşallah öyledir.

Hayattaki bu tarz olaylar,sende biliyosundur ki çoğu insanın başından geçmiştir.Eğer senin için artık imkansızza bir araya gelmeniz.O yüzden bence sende bu tür durumlarda"hakkımda hayırlısı demekki böyleymiş" de ve unutmaya çalış,nekadar zor olduğunu bilsemde. :(

STRALIS DEDI?I GIBIDE=HAYAT YAŞAMAYA DE?ER :) :)
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Ey Nur-i Didem yazdı: Ben sanıyorum ki;başından geçmiş ve derin izler bırakmış olan bu konuyu buraya aktarmış olman ve burdaki arkadaşların yaptıkları yorumların seni hafifte olsa rahatlatmış olduğunu düşünüyorum, inşallah öyledir.
evet didem gercekten iyi oldu dertler paylaştıkça azalırmş derler ne kadar dogru bilmem ama ben rahatladım...

sayın stralis sadakatın bilimsel açıklamasını yapıp bizi bilgilendirdigin için tesekür ederim :D
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

ben birini çok sevmiştim ama ona bile gitme demedim ne kadar çok seviyosam o kadar gururm oluyoo alllha kimseye öyle bi acı vermesin guru yüzünden kaybettim bennn ama hala bekliyommm belki gelirlerr işallah sana da öyle olurr kardeş bi de:

=AŞKIN GURURU OLMAAZ OLAMAZ=

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

sevgili civciv dedigim gibi aşta gurur olmaz keşke sende bi sansını deneseydn seviyosan sonuna kadar savaş bence.allah yardımcımız olsun...

“Mektuplarınız-Denemeleriniz-Makaleleriniz” sayfasına dön