Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

BidiBidi Uçağı Issız Adaya Düşerse 1 Tüm Kitapçılarda

Size ait , size özel , mektuplar , denemeler , oyunlar , kompozisyonlar, hikayeler , makaleler... Kısacası düz yazılarınızı buradan paylaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

BidiBidi Uçağı Issız Adaya Düşerse 1 Tüm Kitapçılarda

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Kitabın Adı : BıdıBıdı Uçağı Issız Adaya Düşerse 1
Yılı : 2008
Sayfa : 56 Sayfa
Içerik : Macera - Komedi
Evet ilk E-kitabımız , crazy.player 'ın konusu ve mesajları ; denizindibi, oyun_delisi ve betül_42 ' nin katkılarıyla internet dünyasında yerini almıştır.

Bu Kitabın kahramanları Sadece BidiBidi.Com Üyeleridir.

Issız Adadan Kurtuluş yolunda yaşanan maceraları , bazen komik , bazen duygusal, bazen düşündüren diyaloglarla ele alan bir kitaptır.

Kitabımız Ücretsizdir , Ücretsiz olarak Dağıtılabilir, Maillerle Gönderilebilir ama para karşılığı satılamaz, dağıtılamaz,

Bu Güzel Kitabın Oluşmasında Yazarlarımıza Tekrar Tekrar Teşekkür Ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

adminim çok çok teşekkürler, katkılarınızla bizi yüreklendirdiğiniz için, sabah sabah okadar çok sevindim ki, emeğinize , ellerinize, yüreğinize sağlık :)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Rica ederim, orjinal fikirlere, orjinal içeriklere, şahsi emeklere saygımız ve sonsuz katkılarımız vardır , olmaya da devam edecektir.

BidiBidi.Com Alt Yapısı , BidiBidinin değerini bilenler, eğlenmeyi isteyenlere, farklı bir ortam yaratmayı amaçlamıştır.

Başarılarınızın devamını dilerim.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

adminim süper olmuş yaa, gercekten emeğinize yüreğinize sağlık cok sevindirdiniz bizi harika olmuşş :yay: :clap: :clap: :clap: :clap:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

evet gerçekten süper olmuş..inş. devamı gelir..

Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

ben ilk başta forumda belirtmeyecektim direk adminimden rica edecektim ama içim rahat etmedi ben kitabın bu kadar kısa sürede kapanacağını bilmediğim için biri kelime yazmıştım ama ben yazdıkta sonra 1.bölüm bitti...bilseydim cevap yazmazdım..
bu kitabın yazarları arasında olmamam gerektiğini düşünüyorum ve mümkünse ismimin silinmesini istiyorum çünkü bu kitabın gerçek yazarları crazy,denizindibi,ve oyun delisi onlarada haksızlıketmiş oluyorum...
ayrıca sırf yazarlar arasında olmak için cevap vermiş gibi oldum ve eminimki hakkımda böyle düşünenlerde olmuştur..inş. 2,bölüme katkı sağlarsak ismimizi yazdırırız ama bu bölümde benim ismimin olmaması gerekiyordu...

Adminim bu mesajımada sorununuz en kısa zamanda çözülecektir diye cevap verir inş..
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

ne yazıkki sorununuz en kısa zamanda çözülMEYecektir.

BidiBidi.Com un

ILK Üyesisiniz,
ÖZEL Üyesisiniz,
YETKILISIsiniz,

Sizin bizi tanıdığınız kadar elbette bizde sizi tanıyoruz :D
Yüreğinizi, içinizi, kul hakkına verdiğiniz değeri tabiki bizler de biliyoruz.

Bu kitapta 1 cümle dahi katkısı bulunan üyemizin bile ismi yazılacaktır.

Bu katkıda bulunmak isteyenlere teşvik , katkıda bulunanlara da teşekkürdür.

Yazarlar hiyerarşik bir sıralama da yapılandırılmıştır.
farkederseniz ki ILK Üyemizsiniz , Alfabetik Sıralamada Önce Geliyorsunuz.. falan filan diye de isminizi başa koymadık zaten :wink:

Umarım bu içinizi rahatlatır.

cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

hayır betül kesinlikle bu isteğine karşıyım sonuçta hikaye tüm üyelere acık bi hikayeydi sen hikayeyi takip ettin ve kendince kafanı yorup katkı sağladın.

bence senin yazarlar arasına girmeye calıştığını düşünecek kimse olamaz bu forumda hepimiz bir aile gibiyiz ve yazdığımız hikayede olan olmayan herkez tek cümle yazsa dahi yazar olarak ismi geçecektir.

gercekten şuan cok üzüldüm böyle bi istek sunmana :(

ve gereken cevabıda adminimiz ben bu msjı yazarken vermiş zaten :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

ne yazıkki sorununuz en kısa zamanda çözülMEYecektir.

teşekkür etmem gerekiyor mu !!! :smile2:

Sizin bizi tanıdığınız kadar elbette bizde sizi tanıyoruz
Yüreğinizi, içinizi, kul hakkına verdiğiniz değeri tabiki bizler de biliyoruz

sizi tanıdığım için silmeyeceğinizi biliyordum ama genede bi şansımı denemek istedim :D

Yazarlar hiyerarşik bir sıralama da yapılandırılmıştır.
farkederseniz ki ILK Üyemizsiniz , Alfabetik Sıralamada Önce Geliyorsunuz.. falan filan diye de isminizi başa koymadık zaten

valla hiç aklımın ucundan bile geçmemişti :mrgreen: aşk olsun böyle düşünmem zaten

hayır betül kesinlikle bu isteğine karşıyım sonuçta hikaye tüm üyelere acık bi hikayeydi sen hikayeyi takip ettin ve kendince kafanı yorup katkı sağladın.

dediğin gibi siz günlerdir kafa yordunuz bense bir mesajla yazar oldum..bir başkası daha cevap vermiş olsaydı içim rahat olurdu..

gercekten şuan cok üzüldüm böyle bi istek sunmana

üzmek istemezdim ama dediğin gibi bi aile gibi olduk ve birinin kalbini kırmak istemedim belki hakkımda yanlış düşünenler olabilir o yüzden niyetimi bilsiinler istedim...

düşünceleriniz için çok teşekkür ederim..sağolun..
ama yazmasaydım içim rahat etmeyecekti.. :smile2:
Kullanıcı avatarı
oyun_delisi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen oyun_delisi »

:shock: :shock: :cry: duygulandım yavvv.. bir kitabım oldu ha.. yav süper yavv.. ne dicemi bilmiom yaa.. ya valla haa..
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/8c4656cea1dfdd8625ea3515c85c0fa5bidibidi.jpg[/img][/url]

Oyunlarda rakip tanımam. 1. Belli, BENIMDE, ben 2. yi merak ediyorum :)
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/upload/bebek/1/thumb_bidibidibebek-3.jpg[/img][/url]

“Mektuplarınız-Denemeleriniz-Makaleleriniz” sayfasına dön