Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Sözlerim..

Şair Misiniz? Yoksa Şiirle Amatörce mi Uğraşıyorsunuz? Şiire Meraklı Mısınız? O Duyguları Bizimle de Paylaşır Mısınız? Bu Bölümde Sizin Yazdığınız Şiirleri Yayınlıyoruz. Eğer Şiirlerin Sahibi Sizseniz, Buradan Paylaşarak Bizi Onurlandırın!
bilal_d5
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Sözlerim..

Mesaj gönderen bilal_d5 »

-yolunu bulamadin hiç tamamda, nasil buldun kalbimi icimdeki karmasada..

-zamanla kendine gelirsin deme, ben bende degildimki hiç...

-sözlerin mermiye benzer, bazi sozlerin merminin kovani gibi ise yaramazdi öldürmeye,ama son sözun mermi çekirdegi gibi girdi kalbimin derinligine..

-onu gorunce hani elin ayagin titrer tansiyonun duserya, iste ozaman sen hala ona asiksin demektir..

-hani askni anlatmaya sozlerin yetersiz kalirdi? senin anlatamadigim aski sana 5 harfle ozetleyebilirim.. YALAN..
sana sordugum soruyu bana sorma sevgili, sen okyanuzun kac damla sudan olustugunu anlayamazsin...

-bilseydim kalbime kalbimi calmak icin girdigini, polis olur takardim kollarina kelepceyi gondermezdim biyere...

-seviyorum diye soyledigin yalanlarini bile ozledim be kadin..

-o kadar inanmisimki sana.. yalan gozlerini bile gercek sanmisim..

-sana askimi ozetlemek istedim ama ömrüm milyon seneyi gecemicegni bildigim için ozetleyemedim..

-madem geçiçi birseydi bu, neden kalici izler biraktin kalbimde..

-nefesimide aldin gittin, nasil yasiyorum diye soracak olursan, askimin mesaisinden kullaniyorum..

-cektigim acilari maas olarak verselerdi dunyanin en zengin insani olurdum...

-gozyaslarimin tek rakibi pasifik okyanusu..

-yasadigim acilari fidan olarak eksem tayga ormaninin rakorunu geride birakirdim..

“Şiirleriniz” sayfasına dön