Oğlak Burcu - 12 Kasım 2016

Oğlak Burcuyum diyorsanız bu forum tam size göre.<br>
Geleceği ayrıntılı biçimde planlamaya çalışan Oğlak'lar bu özellikleri nedeniyle sık sık kuruntulara kapılarak, depresyona girerler. Işleri ile aşırı meşgul olduklarından, insanlarla zor ilişki kurarlar.
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Oğlak Burcu - 12 Kasım 2016

Mesaj gönderen MagazinEL »

Işbirliğine varmadan önce detaylandırılması gereken konular olabilir. Çevrenizin aldığı bazı kararlara karşı çıkmak yerine yanlarında durmalısınız. Sezgileriniz kuvvetli, doğru olduğuna inandığınız yoldan gitmelisiniz. Parasal konularda mantığınızı kullanabilirsiniz.
Bizi nasıl bir gün bekliyor? Sabah çok erken saatler stresli veya güç savaşlarına açık görünüyor. Satürn ün konumu daha bilgece davranmamızı sağlarken, Uranüs isyana itebilir. Beklenmedik durumları veya hırpalayıcı enerjileri ön plana çıkartabilir. Ancak, aslında yeni şeyler denenemiz veya yenilikler yapmamız için uygun durumlar var. Geceye doğru saatlerde ise, iyileştirici etkiler, yaraları sarma veya başkalarına yardım etme başlıklı konular ön plana gelebilir. Birbirimize iyi geleceğimiz hafta sonundayız. Oğlak burcuna geçen Venüs ise, duygusal konularda temkinli olacağımız, daha gerçekçi ilişkiler arayışına gireceğimiz, yaşça büyük ya da konusunda uzman veya tecrübeli kişilerle diyaloglarımızın artabileceği bir aylık sürece girdiğimizi gösteriyor. Yay burcuna geçen Merkür de, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, uluslararası konular, yazılı sözlü iletişim, hukuk, bilişim, eğitim, turizm veya seyahatler başlıklı konularda fikirlerin açıkça dile getirileceği fikir alışverişlerine açık bir sürece işaret ediyor. Not ve Rica: Günlük yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumayı lütfen unutmayın. Sevgi ile kalın... Astrolog
Niobe Aslı Temel

“Oğlak Burcu” sayfasına dön