Yay Burcu - 18 Aralık 2016

Yay Burcu ile bilinmeyenler, bilinmek istenenler bu forumda.<br>
Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Yay Burcu - 18 Aralık 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 18 Ara 2016, 10:01

Kariyerinize ilişkin gelişmeler karşısında köklü değişiklikler yapmamalısınız. Güncel bilgilere ulaşmalısınız. Bir süre kafanızı dinlemek size iyi gelebilir.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
MERKÜR YARIN GERI HAREKETE GEÇIYOR!
Kişisel görev ve sorumluluklarımızı yerine getirebilir, sevdiğimiz kişilerle vakit geçirebilir, istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışabiliriz. Gün içerisinde, tecrübelerimizden faydalanabileceğimiz, yeni şeyler deneyebileceğimiz, yenilikler yapabileceğimiz zamanlardayız. Akşam saatleri ise, daha gergin durumlar, stresli atmosfer hakim. Tartışmalı ortamlardan kaçınalım ve ufak tefek sakarlıklara ya da kaza riskine karşı tedbirli olmaya çalışalım. 20.45 Sonrası ise, gün aynı olumlu hava da devam ediyor olacak. Yalnız yarın geri harekete geçecek olan Merkür, bugünden itibaren iletişim sorunları, elektronik elektrik başlıklı cihazlarda sorunlar, yanlış anlaşılmalar, ödemeler, ulaştırma, bilgisayarlar, veya parasal konularla ilgili yanlışlıkları şimdiden yaşamamıza neden olabilir. Yolladığımız mailleri, telefon mesajlaşmalarını, yanlış numara, sistem problemleri türünde aksilikleri iki kere kontrol ederek veya gecikmeleri hesaba katarak ilerlemememizde fayda var, ama iyi tarafı da var: Eski arkadaşlarla bir araya gelebiliriz!
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Yay Burcu” sayfasına dön