Yay Burcu - 15 Aralık 2016

Yay Burcu ile bilinmeyenler, bilinmek istenenler bu forumda.<br>
Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Yay Burcu - 15 Aralık 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 15 Ara 2016, 10:01

Bugün meydana gelen dolunay, yakınlarınızla olan ilişkilerinizde sarsıcı etkiler meydana getirebilir. Ne yazık ki gerginlikler artıyor. Fakat siz olgun bir tavır sergileyerek bu tip tatsızlıkları sonlandırabilirsiniz.
Bizi bugün neler bekliyor?
Bugünkü dolunay, belli başlı konularda dönüm noktalarına işaret ediyor(+/- 5 gün etkili). Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devreye giriyor. Farkında olunmayan tehlikeler ön plana çıkıyor. Bir şeyler bitmeden yenileri başlayabilir. Öncelik listelerimizi oluşturarak planlı hareket etmemiz gerekiyor. Karşımızdaki kişilerin fikirlerine karşı daha tahammüllü olmaya çalışmalıyız. Karşıt görüşler veya yanlış anlaşılmalar ve endişeler ön planda. Hızlı bir haber akışı söz konusu. Gizli planlar, gizli tehlikeler ve entrikalar dikkat gerektirebilir. Geçmişte kalan işler veya ilişkiler ön plana çıkabilir. Maddi başlıklı konular, ödemeler ve yaşanılan yerde yapılacak işlerle uğraşılabilir.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Yay Burcu” sayfasına dön