Yay Burcu - 24 Kasım 2016

Yay Burcu ile bilinmeyenler, bilinmek istenenler bu forumda.<br>
Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Yay Burcu - 24 Kasım 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 24 Kas 2016, 10:01

Daha çok sosyalleşerek motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye yönelebilir ya da egzersizlere başlayabilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerin uzmanlığına danışabilirsiniz. Bu aralar yapacağınız kısa yolculuklar size farklı bakış açıları kazandırabilir.
Bugün bizi neler bekliyor?
Ayın boşlukta olması genel anlamda ilerleme isteğini azaltıp, halsizliği veya kararsızlığı arttırsa da, seyahat etme, yeni şeyler keşfetme olanakları artıyor. Araştırmacı olacağımız ve daha fazla çalışacağımız iki üç günün içindeyiz. Seyahat etme, yeni dünyalar keşfetme, yabancılarla iletişim kurma veya yeni kültürler tanıma arzumuz daha da fazlalaşabilir. Olaylar yerli yerine oturmaya başlayabilir. Belli yapıların doğruluğunu sağlamlaştırmak için etrafımızdaki kişilerin fikirlerine de kulak vermemizde fayda var. Uzaklardan gelen veya yabancılar kanalıyla alacağımız güzel haberler söz konusu olabilir. Alışverişler, kısa ziyaretler ön plana çıkabilir.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Yay Burcu” sayfasına dön