Yay Burcu - 6 Ekim 2016

Yay Burcu ile bilinmeyenler, bilinmek istenenler bu forumda.<br>
Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Yay Burcu - 6 Ekim 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 06 Eki 2016, 09:01

Planlarınızdan fazlaca bahsetmeniz bazı kişilerin sizi zorlamasına neden olabilir. Başkaları karışsın istemiyorsanız, kendi başınıza yapabileceğiniz değişikliklere odaklanın. Ardından başarılarınızı paylaşırsınız.
Bizi nasıl bir gün bekliyor? Yaratıcılığımız yüksek, hayal gücümüz kuvvetli, sevgi doluyuz. Ilişkilerde masalsı bir kalite yakalayabiliriz, aşk hayatımız veya sevgi temalı ilişkilerimiz bir sonraki seviyeye geçebilir veya kalıcı ilişkiler kurabiliriz. Ilişkilerimizi kuvvetlendiriyoruz. Yeni başlayan ilişkilerse, hayatımızı değiştirebilecek kapasitede olabilir veya yalnız olanlar bazı kişileri kafalarında takıntı haline getirebilirler ve akıllarından çıkaramayabilirler. Basit ilişkiler bu aşamada zevk vermeyecektir, ilişkilerde derinlik arıyor olacağız. Gizli ilişkilere eğilimin de aratabileceği bir süreç olabilir. Ancak, yeme içme, hız yapma, kibirli konuşmalar dahil her tür abartı ve aşırılıktan uzak durmakta da fayda var.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Yay Burcu” sayfasına dön