Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Akrep Erkeğine Hediye Seçimi

Akrep burcu tüm özellikleri ile bu forumda paylaşılıyor.<br>
Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Akrep Erkeğine Hediye Seçimi

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Akrep erkeği Zodyak’ın gizli ajanıdır. Güvenlikle ilgili konular ilgisini çeker. Arabasına veya evine alacağınız değişik aksesuarlar hoşuna gidecektir. Arabası için bir CD çalar alabilirsiniz.

Bu burç aynı zamanda deriden yapılmış şeyleri sever. Deri bir ceket, cüzdan, evrak çantası veya kemer verebilirsiniz. Akrep burcu uzun süre kullanabileceği kaliteli ve klasik şeyleri tercih eder. Kitap almayı düşünüyorsanız heyecanlı bir casus ya da cinayet romanı seçmelisiniz. Evinde zaman geçirmekten zevk alan Akrep erkeğine iyi bir cins viski veya içki hediye edebilirsiniz.
min
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen min »

merhabalar arkadaşlar çok önemli bu yarına kadar bir hediye alıp göndermem gerekiyor tam bir akrep erkeği a dan z ye kadar herşeyi aynı ama hediye seçimimi henüz yapamadım bana yardımcı olurmusunuz? :(
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

min aramıza hoş geldin :D

yardım istemişsin ama bence sen içinden ne almak geliyosa onu al ama illa bbişey yazmamı istersen cüzdan al en azından her para harcayışında yada kazanıp cüzdanına koyuşunda seni hatırlar :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

inan crazy bende mesajı okudum cüzdan al diycektimki sen benden önce davranmıssı :arrow: n
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Akrep Burcu” sayfasına dön