Terazi Burcu - 26 Aralık 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 26 Aralık 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 26 Ara 2016, 09:20

Eski dostlarınızla yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Olayları zamanında çözmeye çalışmanızda yarar var. Sizin için en doğru zaman ne zamansa kimseyi zora sokmadan sorunları çözüme kavuşturmalısınız.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Sabah hariç, ilişkilerde yenilikler ve paylaşımlar ön planda
Sabah saatlerinde bazı huzursuzluklar veya uyuşmazlıklar söz konusu olabilir, ama Venüs ün uyumlu görünümleri bugün ve birkaç gün boyunca ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu yakalamamızı, duygularımızı göstermemizi ve paylaşmamızı kolaylaştıracaktır. Sevgi temalı ilişkilerimiz destekleniyor olacak(aslında üç gündür etkili). Ilişkilerimizde yenilikler ve kalıcı ilişkiler kurma şansını iyi değerlendirelim. Maddi başlıklı konularda ise hem olumlu hem de olumsuz görünümler bugün ve birkaç gün devrede olabilir. Aşırı harcamalardan kaçınmak da zor olacak gibi duruyor.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön