Terazi Burcu - 17 Aralık 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 17 Aralık 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 17 Ara 2016, 10:21

Bazı işlerin halledilme biçimi, evi ya da yapılacak toplantıları ya da kutlamaları ilgilendiren harcamalar konusunda anlaşmazlıklar yaşanması duyguların kontrolden çıkmasına neden olabilir bir iki gün için. Maddi anlamda planlarınızı destekleyen girişimlerde bulunmalısınız. Bütçe yapmak şart.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Sosyal anlamda hareketli gündeyiz Öğle saatlerinde sevgi temalı ilişkilerde gerginlikler veya maddi açıdan stresler yaşanabilir, elimize geçen bilgileri iki kere değerlendirelim, ama gün genelinde oldukça sosyaliz, sevdiklerimizle vakit geçirebilir, türlü aktivitelere katılabiliriz. Akşam saatlerinde ilişkilerde aradığımızdan fazlasını bulabileceğiz, çevremizi genişletebiliriz.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön