Terazi Burcu - 13 Aralık 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 13 Aralık 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 13 Ara 2016, 10:21

Yüksek pozisyondaki kişilerle ilişkinizi geliştirmelisiniz. Diyaloglarınızda daha objektif ve yalın olmalısınız. Belli konularda itici olmadan yol almalısınız. Imajınızda önem vermeniz gereken günler.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Çok erken sabah saatlerinde kulaktan dolma bilgilere göre hareket etmemek önemli olabilir. Gerçeklere bağlı kalmalıyız. Bugün Ay ın olumlu ve olumsuz açıları geçmiş çalışmalarımızın karşılık bulacağına, biraz da şansın yardımıyla çok çalışmanın olumlu sonuçlar vereceğine, belli konulardaki şüphelerimizin ya da endişelerimizin boşa çıkmayacağına, iş birliklerinin, ekip çalışmalarının ve grup aktivitelerinin işe yarayacağına dikkat çekerken; diğer taraftan da engellenmişlik hissi, maddi başlıklı konularda problemler ya da iş birlikleri esnasında yaşanabilecek sorunlar ve depresif vea stresli durumlar da ön plana çıkabilir.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön