Terazi Burcu - 27 Kasım 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 27 Kasım 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 27 Kas 2016, 10:21

Stresi azaltmanızı ve rahatlamanızı sağlarken, aynı zamanda kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek aktivitelere zaman ayırabileceğiniz hafta sonu. Gerginlik yaratabilecek kişilerden ve olaylardan uzak durun.
Bizi nasıl bir gün bekliyor? Güne hayata güzel bakarak başlıyoruz, hayallerimiz var. Ekip çalışmaları ve grup aktiviteleri sabah saatlerinde olumlu sonuçlar verebilir. Öğle sonrasındaki saatlerde ise, öfkemizi kontrol etmemiz gerekebilir veya koşullar gergin olabilir. Kendi fikirlerimizi başkalarına kabul ettirmek için inatçı davranmayalım veya bu tür kişilerle karşılaşırsak esnek olalım. Akşam saatlerinde baskı altında hissedebiliriz, ama üzerinde yoğunlaştığımız işlerde etkinliğimiz fazla ve insanların aklında yer edebiliriz. Bazı planlar değişirse gerekli kişileri haberdar etmek gerekebilir. Ertesi sabaha karşı saatlerde arkadaşlarımız kanalıyla ivme kazanıyoruz. Kişisel fırsatlar yakalayabiliriz. NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…
Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön