Terazi Burcu - 26 Kasım 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 26 Kasım 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 26 Kas 2016, 10:21

Stresi azaltmanızı ve rahatlamanızı sağlarken, aynı zamanda kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek aktivitelere zaman ayırabileceğiniz hafta sonu. Gerginlik yaratabilecek kişilerden ve olaylardan uzak durun.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Seyahatler, kısa gezintiler, ziyaretler veya yeni şeyler öğrenmek için koşullar hafta genelinde olduğundan daha akıcı bu hafta sonu. Yeni fırsatlar yüzünü gösterebilir veya daha maceraperest olabiliriz. Öğle civarı saatlerde kırıcı olmamaya dikkat edelim sadece. Maddi açıdan ise, paramızı korumaya ve kontrollü harcamaya çalışalım. Maddi anlamda dikkatli olunması gereken birkaç günün içindeyiz. Bazı sırlar açığa çıkabilir, dedikodu yapmaktan kaçınmakta fayda var. Özellikle işle ilgili konuşmalar sıkıntı yaratabilir. Gizli kıymetli bilgiler edinebilir, gizli hazineleri keşfedebilir. Seçimlerimizle herkesi şaşırtabilir veya yaratıcı ve özgün fikirlerimizle çığır açabiliriz.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön