Terazi Burcu - 20 Kasım 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 20 Kasım 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 20 Kas 2016, 10:21

Terazi ler için yepyeni bir dönem başlıyor. Yeni yerler keşfedebilir, yeni ilgi alanlarına yönelerek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Böylesi kişisel gelişiminiz için de faydalı olacaktır. Öte yandan gündelik hayatınız da renklenmeye başlayabilir.
Bugün bizi neler bekliyor?
Dünün şaibeli ve aldatıcı ya da yanılmaya müsait etkileri bugün de sürüyor. Gerçekleri öğrenmeden veya bizzat araştırmadan hareket etmemeliyiz. Akşam saatleri, daha dikkatli konuşmak ve sakarlıklara ya da ufak tefek yaralanmalara karşı dikkatli hareket etmek gerekebilir. Ancak, sevgi temalı ilişkilerimiz açısından romantik etkiler zirvede diyebiliriz. Sevgi paylaşımlarının akıcılığından keyif alacağımız bir kaç günlük sürece giriyoruz. Gece saatlerinde kendimizi ve duygularımızı en güzel cümlelerle ifade edebiliriz. Yaratıcılığımız da çok yüksek olacaktır. NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön