Terazi Burcu - 8 Kasım 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 8 Kasım 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 08 Kas 2016, 10:21

Belli başlı konuları avantaja çevirmek dururken, neden kendinize ket vuruyorsunuz? Bir an önce aksiyon almalısınız. Hayallerin peşini bırakmak baştan kaybetmek demektir.
Bugün bizi neler bekliyor?
Şüphelerimizin doğru çıkabileceği günler. Gerçekleri araştırmakta fayda var, gerçekler ortaya çıkabilir. Bazı endişelerinizi giderebilirsiniz. Ekip çalışmaları ve grup aktiviteleri destekleniyor. Sabah erken saatlerde sevdiğiniz şeylerden bahsedebilir ve yanlış anlaşılmaları ya da iletişim problemlerini giderebilirsiniz. Bazı başka engeller veya aksiliklerde çıkabilir, ama akışta kalarak çözmek mümkün olacaktır. Öğle sonrası saatlerde belli stratejilerinizden ya da planlarınızdan vazgeçmemeli, ama takılı kalmamaya da özen göstermelisiniz. Görev ve sorumluluklarımızı yerine getirebileceğiz. Seyahatler çok kolay geçmeyebilir. Öncelikleri doğru hesaplamak gerekiyor. Eskiden verilmiş sözlerin yerine getirilmesi gereken birkaç günlük süreçteyiz. Belli girişimlerimiz olabilir.
Not ve Rica: Günlük yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumayı lütfen unutmayın. Sevgi ile kalın...
Astrolog
Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön