Terazi Burcu - 1 Kasım 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 1 Kasım 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 01 Kas 2016, 10:21

Duygusal gelgitler yaşansa da sıkıntıların üstesinden geleceğiniz bir iki haftalık süreçtesiniz. Kendinize dönüp, muhakeme yaparsanız, hayallerin gerçekleşme ihtimalini daha net görebilirsiniz. Finansal konularda da pozitif bir bakış açısına sahipsiniz. Bu nedenle ek gelirler, fırsatlar kapınızı çalabilir.
Bugün bizi neler bekliyor?
Yaratıcı fikirlerimizi ve duygularımızı açıkça dile getirerek daha bilgi alışverişine olanak sağlayabilir ve bazı hayallerin bilgi sayesinde gerçeğe dönüşmesini sağlayabiliriz. Yeni şeyler öğrenmek, yeni şeyler denemek, farklı kültürlere merak duymak ya da bol bol seyahat etmek isteyebileceğimiz bir gün. Daha idealist, gerçeğe dönüştürülebilir hayallerle dolu ve özgün fikirlerle bezenmiş bir haftadayız. Gece saatlerinde ise, hayalpereset yaklaşımlara çok fazla prim vermemek veya her ıslığa koşmamak yerinde olur. Belli sözleri, iletişim bilgilerini ya da anlaşma maddelerini yazılı hale getirmek olası karmaşayı engellemeyi sağlayabilir. Gerçekçi kalmak için çaba sarf etmemiz yanılmamızı ya da yanıltılmamızı engelleyebilir. Özellikle ilişkilerde aşırı duygusallık gerçekleri gölgede bırakabilir. Coşkuyu kaybetmeyelim, ama ayaklarımız da yere bassın lütfen!
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön