Terazi Burcu - 29 Ekim 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 29 Ekim 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 29 Eki 2016, 09:21

Tehlikeli ya da kritik konulardan kaçınmanız gereken günler. Agresif tavırlar, sert eleştiriler ya da tutarsız hareketler canınızı sıkabilir. Soğukkanlı kalmalısınız. Finansal konularda sizin için yararlı olacak yöntemler geliştirebilirsiniz.
Bizi nasıl bir gün bekliyor? Bugün Uranüs ve Mars görünümü tetikleniyor. Uranüs, özgürleşme ve rutinin dışına çıkma arzusunu arttırıp, isyankar kişileri ya da isyanları ön plana çıkartabilir. Otoriteye karşı gelme duyguları bastırılamayabilir. 10 ve 17 Ekim yazılarımız gündemde yine. Kuraldışı hareketler artabilir. Sonuçları düşünülmeden yapılan hareketler, şiddeti veya ani hareketlere ya da konsantrasyon eksikliğine bağlı kazaları ve incinmeleri ön plana çıkartabilir. Araba kullanırken, trafikte, elektrikle ilgili ya da teknolojik veya kesici aletlerle, yanıcı maddelerle bağlantılı işler esnasında tedbirli olmakta fayda vardır ya da bu alanlarda aksilikler yaşanabilir. Hafta sonu boyunca, maddi başlıklı konularda veya ilişkilerde zorluklar yaşanabilir. Dikkatli ve politik olmakta fayda var. Bu dinamik enerjiyi olumlu kullanabilirsek çok farklı işler ortaya koyabilir, yüksek yaratıcılığımızı veya özgün fikirlerimizi faydaya dönüştürebiliriz. NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…
Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön