Terazi Burcu - 15 Ekim 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 15 Ekim 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 15 Eki 2016, 09:21

Bu hafta sonu, özellikle Ekim ortalarında doğan Teraziler için kendilerini dengelemeleri gereken bir ay. Şimdiye kadar iş gören, fakat bir süredir aksayan bazı başlıklar can sıkıcı olabilir. Bir son dakika gelişmesi kişisel yaşamınızı doğrudan etkileyebilir. Direnmemeli ve kabullenmeyi denemelisiniz.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Astrogündemde yazdığımız etkiler aslında iki hafta daha etkin, ama bugün ve yarın akşam saatlerine kadar Koç burcundaki Ay tarafından aktive oluyor. Beklenmedik olayların, ani gelişmelerin yaşanabileceği, özgürlük isteğinin arttığı, isyankar tutumların, kopma noktasına gelen ilişkilerin, saldırgan aktivitelerin, şiddetin ön plana çıkabileceği hafta sonundayız. Ortaya çıkan yüksek enerjiyi doğru işler için kullanmalı, bazı şeyleri protesto etmek değil, özgün ve dahiyane çözümler getirmek için çaba sarf etmeliyiz. Uzlaşmayı zorlaştıran günlerdeyiz, ne kadar heyecanlı olsak da uyumu ön plana alarak ilerleyelim. Aşırı hareketlerden ve abartılı konuşmalardan sakınalım. NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…
Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön