Terazi Burcu - 2 Ekim 2016

Terazi Burcunun tüm özelliklerini bu forumda öğreneceksiniz.<br>
Herhangi bir konuda karar vermeden önce, bütün şartları dengeye getirmeye çalışırlar. Olaylardaki etkenlerin olması gereken oranlarını tartarlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Terazi Burcu - 2 Ekim 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 02 Eki 2016, 09:21

Yaratıcılığınız hayata daha iyimser bakmanızı ve engellerle başa çıkmanızı sağlayabilir. Iki haftalık süreçte seçenekleriniz ve fırsatlar fazlalaşıyor, ama aşırı tepkiler vermekten, agresif hareketlerden veya kişilerden uzak durmalı, uyuma önem vermelisiniz. Bu sayede seçeneklerin potansiyellerini değerlendirip karar vermeniz daha kolay olabilir.
Bizi nasıl bir gün bekliyor? Erken sabah saatlerinde beklenmedik bazı durumlar veya ani olaylar yaşanabilir ya da istikrar yakalama çabası artabilir. Ani tepkiler vermemeye veya ani hareketlerden kaçınmaya bakmamız daha doğru olur. Tartışmalara ve karşıt görüşlerin çatışmasına açık gündeyiz. Sivri dilli kişiler keyif kaçırabilir, ama genel anlamda aşk hayatımız ve sevgi temalı ilişkilerimiz açısından romantik ve şiirsel etkiler altında olduğumuz bir hafta sonunda olmamız, genel olarak hoş anıları ve hayalleri ön plana taşıyacak, ilişkilerimizin hayallerimize uygunluğunu görerek sevinmemize neden olacaktır birkaç gün için. Özellikle, akşam saatlerinde oldukça duygusalız ve sezgilerimiz çok kuvvetli. NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…
Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Terazi Burcu” sayfasına dön