1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Terazi Burcu - 28 Eylül 2016

Gönderilme zamanı: 28 Eyl 2016, 09:21
gönderen MagazinEL
Eski dostlarınızla yeniden görüşebilirsiniz. Fakat hayatınızla ilgili her şeyi hemen anlatmamalı, ketum davranmalısınız. Hedeflerinize daha kısa yoldan ulaşmak istiyorsanız, ön hazırlık yapın ve gerçek bilgiye ulaşın. Böylelikle kim sizinle ya da kim değil daha net görebilirsiniz.
Bizi nasıl bir gün bekliyor?
Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel