Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Başak Burcu - 9 Şubat 2016

Başak Burcu tüm özellikleri ile bu bölümde paylaşılıyor.<br>
Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Başak Burcu - 9 Şubat 2016

Mesaj gönderen MagazinEL »

Birlikte iş yaptığınız kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız. Bu kişilere yapacağınız eleştiriler bir kişiyi işden uzaklaştırabilir. Haftaya yüksek görev ve sorumluluklarla(ev, aile veya işle bağlantılı) başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler olabilir.
Günün genel atmosferi:
Kova burcunda meydana gelecek olan yeni Ay, teknolojik, uzayla bağlantılı, elektrik elektronikle veya bilişimle ilgili konularda yenilikleri destekliyor. Hümanist taraflarımızı ön plana çıkartıyor. Bahsi geçen alanlarda hayatlarımızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni teknolojik aletler alabilir, kullanmayı öğrenebilir, web sitesi, blog veya instagram adresi açmak v.b türünde girişimlerde bulunabiliriz. Orijinal yaklaşımlar geliştirerek hayranlık toplamak, yeni sosyal çevrelere girmek, daha fazla sosyalleşmek veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmek türünde gelişmelere müsait 10 günlük süreçteyiz. Ancak, dün de yazdığım gibi, ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmamız, öfke kontrolü yapmamız, öfkeli veya saldırgan kişilerden uzak durmamız gereken beş günlük süreçteyiz aynı zamanda. Rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Aklımız ve kalbimiz arasında kalabiliriz. Mantığımız başka bir şey söylerken duygusal açıdan farklı hareket edebiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel

“Başak Burcu” sayfasına dön