KOÇ BURCU 2007

Koç Burcunun Tüm özelliklerini burada bulacaksınız.<br>
Koç, Burçlar kuşağının ilk burcudur. Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
Mesajlar: 8611
Kayıt: 01 Haz 2006, 03:01
Elindeki Nakit: Kilitli
İletişim:

KOÇ BURCU 2007

Mesaj gönderen BIDIBIDI » 02 Oca 2007, 10:39

Bu yıl, Koçlar'a verimli bir şans tablosu sunuyor. Bazı zorluklarla karşılaşılsa da başarı oranları yüksek olacak. Ilişkilerinde ise dostluk ön plana çıkacak.


IŞTE NELER OLACAK:

Bu yıl kariyer sizin için çok önemli. 17 Mart, 20 Mayıs ve 24 Haziran ile 7 Ağustos tarihleri maddi açıdan en parlak günleriniz olacak. 27 Temmuz ile 8 Eylül arasında yatırımlarınıza dikkat etmelisiniz. 8 Eylül'den sonra kendinizi takdir edeceksiniz. Emek verdiğiniz işlerde size statü kazandıracak sözleşmeler yapacaksınız. Ani değişimlerin yaşanacağı dönemler sizi şaşırtmasın.


AŞK VE SOSYAL YAŞAM:

Bu yıl ilginç aşklar sizi bekliyor. Özellikle bekar olanlar kendilerine uygun kişilerle flört edecek ve heyacanlı ilişkiler yaşayacak. Venüs, yaşadığınız sosyal hayatınızı yeniden gözden geçirmenize neden olacak. Yaz aylarında geçici aşklar söz konusu olabilir. Çevrenizdeki kişilere daha dikkatli yaklaşmalısınız. Aile hayatınızda çocuklarınıza karşı disiplinli bir tavır izlemelisiniz.


SA?LIK DURUMUNUZ:

Dişleriniz, dizleriniz ve kemikleriniz bu yıl sizin için önemli olacak. Ağır kaldırmamalı ve iskelet sisteminizi korumalısınız. Disiplinli bir diyete ihtiyaç duyma ihtimaliniz yüksek. Kendinizi sıkı bir şekilde denetlemeli ve yeni bir beslenme düzeni oluşturmalısınız.


Cevapla

“Koç Burcu” sayfasına dön