Koç Burcu - 8 Aralık 2016

Koç Burcunun Tüm özelliklerini burada bulacaksınız.<br>
Koç, Burçlar kuşağının ilk burcudur. Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Koç Burcu - 8 Aralık 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 08 Ara 2016, 09:47

Gerçekleri söylemeniz duygusal anlamda rahatlamanızı sağlayabilir. Ancak, sizi kötü hissettirmek veya kötü göstermek isteyen kişiler varsa, bu kişilerle kendinize ait bilgileri veya sırları paylaşmamanızda fayda var. Kendi işlerinize yoğunlaşmalısınız.
Günün Genel Atmosferi
Beklenmedik durumlar hassasiyetleri belirginleştirebilir Değişim ve dönüşüm ön plana çıkıyor! Değişiklik ve yenilik yapmak arzusu ya da ihtiyacı artıyor. Beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Gizli tehlikeler ortaya çıkabilir. Sevdiklerimiz veya ait olduğumuz topluluk için en iyisi ne ise o kararı almaya çaba göstermeliyiz. Hassas olduğumuz konular belirginleşebilir. Maddi başlıklı konularda aşırı harcamalardan veya gereksiz risklerden kaçınılmalı. Görev ve sorumlulukların ihmal edilmesi sorunlara neden olabilir. Daha ciddi ve mantıkla çalışılması gerekiyor.
Bugün Kova burcuna geçen Venüs eski işlerin tamamlanıp biraz dinlenme zamanı geldiğini gösteriyor. Önümüzdeki üç haftalık süreçte sosyal hayatımıza veya ilişkilere daha fazla zaman ayırma ve hayallerimizi gerçekleştirmek için kendimize zaman ayırmak isteyebiliriz.

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Koç Burcu” sayfasına dön