Koç Burcu - 4 Ekim 2016

Koç Burcunun Tüm özelliklerini burada bulacaksınız.<br>
Koç, Burçlar kuşağının ilk burcudur. Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
MagazinEL
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye
Mesajlar: 7464
Kayıt: 04 Kas 2015, 07:24
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: sevdim oZalimi

Koç Burcu - 4 Ekim 2016

Mesaj gönderen MagazinEL » 04 Eki 2016, 08:47

Özel yaşamınıza, fiziksel durumunuza ve ruh halinize bağlı bazı durumları geliştirmeniz daha iyi bir geleceğin ilk adımları olabilir.
Bizi nasıl bir gün bekliyor? Haftaya yaratıcılığımız yüksek, hayal gücümüz kuvvetli, sevgi dolu bir başlangıç yapıyoruz. Ilişkilerde masalsı kalite yakalanabilir. Aşk hayatımız veya sevgi temalı ilişkilerimiz bir sonraki seviyeye geçebilir veya kalıcı ilişkiler kurabiliriz. Ilişkilerimizi kuvvetlendiriyoruz. Yeni başlayan ilişkilerse, hayatımızı değiştirebilecek kapasitede olabilir veya yalnız olanlar bazı kişileri kafalarında takıntı haline getirebilirler ve akıllarından çıkaramayabilirler. Basit ilişkiler bu aşamada zevk vermeyecektir, ilişkilerde derinlik arıyor olacağız. Gizli ilişkilere eğilimin de aratabileceği bir süreç olabilir eklemek isterim Niobe ce.
NOT VE RICA: Bu kısım tüm burçları aynı şekilde etkiliyor. Burç yorumlarını okurken öncelikle yükselen burcunuzun yorumunu okumanız gerektiğini unutmayın lütfen. Hepinize sağlıklı günler, sevgi ile kalın…

Niobe Aslı Temel


Cevapla

“Koç Burcu” sayfasına dön