Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

burcunuza göre renginiz?

Astroloji ve Burçlar hakkında temel bilgileri, bilinmesi gerekenleri, bilinmemesi gerekenler ve daha neler neleri bıdıbıdı forumlarında bulacaksınız
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

burcunuza göre renginiz?

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

23 Aralık 01 Ocak KIRMIZI
12 Ocak – 24 Ocak SARI
4 Şubat – 08 Şubat MAVI
09 Şubat – 18 Şubat YEŞIL
19 Şubat – 31 Şubat KAHVE
01 Mart – 10 Mart TURKUAZ
11 Mart – 20 Mart BEJ
21 Mart SIYAH
22 Mart – 31 Mart MOR
01 Nisan – 10 Nisan LACIVERT
11 Nisan – 20 Nisan GÜMÜŞ
01 Mayıs – 14 Mayıs MAVI
15 Mayıs – 24 Mayıs ALTIN 24 Haziran GRI
25 Haziran – 04 Temmuz KIRMIZI
02 Ocak – 11 Ocak TURUNCU
5 Temmuz – 14 Temmuz TURUNCU
15 Temmuz – 25 Temmuz SARI
25 Ocak - 03 Şubat PEMBE
26 Temmuz – 04 Ağustos PEMBE
05 Ağustos – 13 Ağustos MAVI
14 Ağustos – 23 Ağustos YEŞIL
24 Ağustos – 02 Eylül KAHVE
03 Eylül – 12 Eylül TURKUAZ
13 Eylül – 22 Eylül BEJ
23 Eylül ZEYTIN YEŞILI
24 Eylül – 03 Ekim MOR
04 Ekim – 13 Ekim LACIVERT
14 Ekim – 23 Ekim GÜMÜŞ
21 Nisan – 30 Nisan BEYAZ
24 Ekim – 11 Kasım BEYAZ
12 Kasım – 21 Kasım ALTIN
22 Kasım – 01 Aralık KREM
25 Mayıs – 3 Haziran KREM
02 Aralık – 11 Aralık GRI
04 Haziran – 13 Haziran GRI
12 Aralık – 21 Aralık KESTANE
14 Haziran – 23 Haziran KESTANE
22 Aralık NEFTI

kırmızı:Şirin ve sevgi doludur. Her zaman aşık olmasını sever. Genellikle neşeli ve haraketlidir, ama arada mutsuz oduğu anlar da yok değildir.Insanlarla iyi ilişkiler kurar, çekingenlik yapmaz.

turuncu:Sorumluluğu ve uyumlu ilişkiler kurmayı sever. Bir şeye ulaşmak için çok çalışır, rekabetçidir. Arkadaşlık konusunda kimseye güvenmez, ancak doğru insanı bulunca ona sonsuza kadar güvenebilir.

sarı:Abartısız, müşfik, cömert ve tatlı bir tiptir. Insanlara güvenir, ilişkilerde önder olma ruhuna sahiptir. Asla altta olmayı sevmez. Başkaları için karar vermeye bayılır. Romantik bir aşk arar

pembe:Her zaman yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışır. Diğer insanları korumayı ve anlara yardım etmeyi sever. Ancak zaman zaman olumsuz düşüncelere sahiptir. Masallardaki gibi bir aşk ister

mavi:Kendine fazla güvenmeyen, gerektiği zaman cesur olabilen bir yapıya sahiptir. Artistik bir doğası vardır ve aşık olmayı sever. Kalbinin sesini dinlemek yerine mantığını kullanmayı tercih eder.

yeşil:Her ortama ayak uydurur, kolaylıkla yeni insanlarla tanışır. Zarif, lüksü seven, kendine güvenen, sağlığına düşkün kararlı , sabırsız ve başkalarını yönlendiren bir tiptir. Hayatının tek ve gerçek aşkını bekler

kahverengi:Haraketli ve sportiftir.Başkalarını kendine yaklaştırmaz, kimseyle kolay kolay yakınlık kurmaz, kuramaz. Ancak buna rağmen çabuk aşık olur. Ateşı de çabuk söner. Ideal olanı bulana kadar da arayışını sürdürür

turkuaz:Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever.Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.[/size]

bej:Sakindir, ama hemen strese girebilir. Ilişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

siyah:Sağlam yaratılışlı, cesur , güçlü , bağımsız ve girişkendir. Acıma duygusu pek yoktur. Bir karar almadan evvel, uzunca bir süre düşünür, ayaklarını yere sağlam basar. Aşkı da farklı yaşamayı sever

mor:Gizemli, çekici, anlayışlı, insanları etkilemeyi seven asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir

lacivert:Dikkat çakici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir.Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

gümüş:Hayal gücü yüksektir. Bu yüzden orijinal fikirleriyle ünlüdür. Utangaç, hırslı, gururlu, kendine güvenen ve yeni deneyimlere açık bir özelliği vardır. Kolay öğrenir. Çapkınlıkları yüzünden aşk hayatı biraz karışıktır.

beyaz:Tutkulu ve hırslıdır. Bu yüzden de çabuk kıskanır ve her şeye kolay tepki veremez.Asil bir ruhu vardır, takdir etmeyi de bilir.Bazen kandini diğer insanlardan farklı ve üstün görür

altın:Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilir. Neşeli, adil ve dışadönüktür.Insanları etkilemeye çalışmaz. Çok kolay huzursuzluğa kapılır. Ilişkilerinde hassastır, bu yüzden aradığını bulmakta güçlük çeker.

krem:Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür. Aşkı dikkatlice seçer , ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder

gri:Çekici, hayat dolu, dost canlısıdır. Hayal gücü fazlasıyla yüksektir. Duygularını asla gizlemez, bazen bencil olur. Başkalarının gününü aydınlatır, doğru sözü doğru yerde söyler.

kestane:Zeki, güçlü, bağımsız ve ne yapacağını bilen biridir. Sosyal olmayı sever, ancak başkalarını düşünmeden kendi bildiğini de yapmaktan kaçınmaz. Espriden anlar. Akıllı ve pratik olmasına rağmen tembelliği de sever.

zeytin yeşili:Sakin ve yumuşak mizaçlıdır.Şiddeti sevmez, kavgadan her zaman uzak durur. Yerine göre davranmasını ve konuşmasını iyi bilir. Hassas, nazik ve neşelidir. Kıskançlıktan hoşlanmaz. Adalet duygusu gelişmiştir.

nefti:Zevklidir , görünüşüne çok önem verir, materyalist de denebilir Hayatı ve kariyeri için çok düzenli çalışır. Ekonomiktir. Gereksiz risklere girmez.Liderlik , ruhunda vardır. Arkadaş edinmekte üstüne yoktur.[/color]
BEN SANA KUL KÖLE OLURDUM
AMA SEN BANA BIR GÜNLÜK YAR OLMADIN...
Resim
O BIZIM KAVUSMALARIMIZ A YARIM MAHŞERE KALDI!!!
Kullanıcı avatarı
gülyabani

Re: burcunuza göre renginiz?

Mesaj gönderen gülyabani »

GökkUşAgI yazdı:
04 Ekim – 13 Ekim LACIVERT

lacivert:Dikkat çakici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir.Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder.

:roll: :roll: :roll: :D :shock: :mrgreen:
[align=center][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10774/bukadarmzorbe7.gif[/img][/align]
Kullanıcı avatarı
(SQ)-(EQ)

Re: burcunuza göre renginiz?

Mesaj gönderen (SQ)-(EQ) »

GökkUşAgI yazdı:11 Mart – 20 Mart BEJ

bej:Sakindir, ama hemen strese girebilir. Ilişkilerinde kıskançtır, küçük şeylerden mızmızlanır. Sezgileri güçlüdür ve çalışkandır, bencilliği hiç sevmez. Ayrıca merhametlidir. Arkadaşları için her türlü fedakarlığı yapar.

.

:shock: :gözler: :gözler: buda benim rengim :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

GökkUşAgI yazdı:turkuaz:Duyguları aniden ve kolay değişebilir. Genellikle yalnızdır. Seyahat etmeyi sever.Sadık ve iyi bir dinleyicidir, fakat anlatılanlara kolay inanır. Aşkı bulmak ona göre zordur, aşk yüzünden çok kolay incinebilir.
[/size]

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :(

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

lacivert:Dikkat çakici, zevkli, yaşamayı seven ve hayata bağlı bir tiptir.Genellikle yaptığı işe konsantre olmakta güçlük çeker. Aşkta duygusal, hassas ve tutkulu olabilir. Birisine kızdığı zaman çok zor affeder

evt bu aralar derslere konsantre olamıom :( :( :( :( :( :mrgreen:
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
GökkUşAgI
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye

Mesaj gönderen GökkUşAgI »

28 mart
anlayışlı, insanları etkilemeyi seven asla bencil olmayan bir yapısı vardır. Arkadaşları arasında oldukça popülerdir. Gününün nasıl geçeceği belli olmaz çünkü psikolojik durumu çok çabuk değişir

ya yine beni tarif etmiş ya bunlar çok dogru sadece bana uymayan tek bi yer var oda bencil olmama konusu...
BEN SANA KUL KÖLE OLURDUM
AMA SEN BANA BIR GÜNLÜK YAR OLMADIN...
Resim
O BIZIM KAVUSMALARIMIZ A YARIM MAHŞERE KALDI!!!
Kullanıcı avatarı
Angel Girl
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen Angel Girl »

krem:Yarışma ruhuna sahip ve sportiftir. :roll: :roll: Kaybetmeyi asla sevmez ve çoğunlukla neşelidir. Güvenilir ve dışa dönüktür.

Aşkı dikkatlice seçer , ancak çabuk aşık olmaz. Doğrusunu bulmak için uzun süre beklemeyi tercih eder

bana en çok uyan tarafı burası
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10480/2452%5B1%5D.gif[/img][/url][url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10480/a%FEk_zorlu_bir_d%FCnyada_yumusak_bir_dokunustur.jpg[/img][/url][url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10480/dadadadadaduz6%5B1%5D.gif[/img][/url]

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10480/91/kelebek.gif[/img][/url]

“Astroloji ve Burçlar Genel” sayfasına dön