Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

buçlara göre kaynanaLar

Astroloji ve Burçlar hakkında temel bilgileri, bilinmesi gerekenleri, bilinmemesi gerekenler ve daha neler neleri bıdıbıdı forumlarında bulacaksınız
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

buçlara göre kaynanaLar

Mesaj gönderen denizindibi »

KOÇ: Sahiden de koç gibidirler. Size tosladıkları zaman hayatınız kararır. Çevrelerine karşı neşeli
ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler. Allah yardımcınız olsun.

BO?A :boğa burcundaki kaynanıza pelerin sallanamanıza gerek yoktur.Çünkü boğalar gibi ayaklarını yere vurup dururlar ve bir nevi sizi tehtid ederler.

IKIZLER : Aslında sakindirler ama yaptıkları şeyler pek belli olmaz. Bir an şöyle, bir an böyledirler. Pek güvenmeyin Zekaları pek parlaktır. gelin ve damatlarına zeka üstü sürprizler
yapabilirler.

YENGEÇ : Evine ve ailesine düşkün bir kişiliği vardır. bu aileye düşkünlük bazen fazla abartılı olur: O yüzdende gelinler sinir olur. Çok ısrarcıdır, yemek yapıp yedirmeyi ve karar vermeyi çok sever.

ASLAN . Korkulacak kaynana. kükredi mi bittiniz. benim dediğim olacak, sıkıysa olmasın modundan hiç çıkmaz.

BAŞAK : Titiz ciddi, uyumlu bir ev kadını. Evde akla gelmedik sürprizler üretir. Kendisine yapılan bir şeyi asla unutmaz.

TERAZi . Dengenin temsilcisi terazi kaynanası, vicdanlı ve duyguludur. Genellikle ideal kaynanalar bu burçtan çıkar

AKREP : akrep gibi sokar. Ne yapacağı belli olmaz.Anlamakta zorluk çekersiniz. hiç umulmadık bir anda şefkatli olabilir:Kendi haline bırakın

YAY : Çekilmez. çünkü sivri dillidir. Çift karekterlidir. Güzel güzel konuşurken, gerilirler.

O?LAK .Hayatın gerçeklerini ön planda tutarlar. Zeki ve şüpheci olur. Dikkat, bir şeye karar verdiler mi asla geri dönmezler. Oğlaklar en tepedeki otlara ulaşmak için herşeyi göze alırlar yani

KOVA . zeki ve ben bilirim diyen bir kaynanız varsa o kovadır işte. fena sayılmaz, huyunca gidin. Size taktıysa yandınız

BALIK : Üzülen, melankolik paraya önem vermeyen insanlar. Kırılmak ve ağlamak için yer ararlar. Bu da belli bir süre sonra bayar

-alıntıdır-
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

KOÇ:sahidende koç gibidirler.Size tosladıkları zaman hayatınız kararır.Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler.Allah yardımcınız olsun..

vay beee neymişim ben hakkattende Allah çoluğumun çocuğumun yardımcısı olsun yanmışlarrr :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

cr@zy.pl@yer yazdı:KOÇ:sahidende koç gibidirler.Size tosladıkları zaman hayatınız kararır.Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler.Allah yardımcınız olsun..

vay beee neymişim ben hakkattende Allah çoluğumun çocuğumun yardımcısı olsun yanmışlarrr :mrgreen: :mrgreen:
valla senin kaynanalığını düşünemiyom ben :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

bak yaa kendi kaynanalığını görmüyonda banamı laf atıyon deeetttt :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

cr@zy.pl@yer yazdı:bak yaa kendi kaynanalığını görmüyonda banamı laf atıyon deeetttt :mrgreen:
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

benimkiler yandı zaten, fifiye çektim yanında kala kala, allah yardımcısı olsun benim gelin veya damadımın :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

crazyplayer yazdı:KOÇ:sahidende koç gibidirler.Size tosladıkları zaman hayatınız kararır.Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları yiyip bitirirler.Allah yardımcınız olsun..

vay beee neymişim ben hakkattende Allah çoluğumun çocuğumun yardımcısı olsun yanmışlarrr
aynen bende bi koçum :idea:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Astroloji ve Burçlar Genel” sayfasına dön